Klíma beépítés: erre van szükséged Békéscsabán és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 8 klímaszerelő közül! Korrekt klíma beépítés árak: 4700-8900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Békéscsabán környezetében dolgozó szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 klímaszerelő most online

Peter

Peter

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma beépítés Békéscsabán?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Folyik? Hangos? Nem centrifugál? Nem engedi le a vízet? Hibakód a kijelzőn? Nem nyílik? Várjuk hívását Hétfőtől - Szombatig 07:00 - tól 20:00 - ig Budapest és Környékén.

  • Klíma beépítés

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, kedves, megbizhato. Megmentett egy eskuvo elotti mosogep vasarlastol. Csak ajanlani tudom.

Tisztelt Érdeklődő! Hívjon és segítünk elhárítani a problémát. Éjjel-nappal szerelő Budapesten és környékén. Ami Önnek probléma, nekünk kihívás! Gyorsszervíz Pest megyében. Ha gáz van! Cirkó javítás. Gázszerelő éjjel-nappal. Kazán szerelő.

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Maximálisan ügyfélközpontú! Csak ajánlani tudom! Korrekt tájékoztatás, kiszolgálás! 👌

Üdvözlöm! Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Országosan.

    4100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Pontos érkezés, szakmai gyakorlat, tájékoztatás, anyagbeszerzés,korrekt munkavégzés,reális áron.

Tisztelt megrendelők! Mosógép szervíz több, mint 25 éves tapasztalattal! 20 éves tapasztalat. Márkafüggetlen szervíz. Telefonban árat adok.

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hozzáértő és segítőkész csapat, korrekt árak

Gábor K.
Gábor K. 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt Érdeklődő! Legyen szó DeLonghi, Jura, Krups, Philips vagy Saeco kávégépről. Mi megjavítjuk! Több mint 20 éve foglalkozunk kávégépek szervizelésével. Segítségünkre...

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Megbízhatatlan, pontatlan cég. Nagyon nem ajánlom!

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma beépítés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Klíma beépítés: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a klíma beépítés átlagos ára 4200 - 7800 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Békéscsabán a pollenszűrő csere szolgáltatáshoz már 10 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok klímaszerelőt Békéscsabán?

Jelenleg 8 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést POLLENSZŰRŐ CSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned ha erre van szükséged: pollenszűrő csere.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy klímaszerelő?

Egy megbízható autószerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha klímaszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!