Klímaszerelés szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 klímaszerelő közül! Korrekt klímaszerelés árak: 5800-10800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Békéscsabán közelében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 klímaszerelő most online

Peter

Peter

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klímaszerelés Békéscsabán?

5800 - 10800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Ferenc D.
Ferenc D. 5671 Békéscsaba Online

Ferenc vagyok. Kedvező árakkal. Hívjon bizalommal!

  • Klímaszerelés

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, pontos, precíz, megbízható, kedves, csak ajánlani tudom!

János C.
János C. 5623 Békéscsaba Online

Üdv János vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Háztartási gépek gyors és szakszerű javítása a helyszínen.

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Profizmus, szakértelem, hozzáértés!Tökéletes kiszolgálás!

Tisztelt megrendelők! Mosó gépek, Mosogató gépek Szárító Gépek, Elektromos Sütők, Főzőlapok Javítása Beüzemelése. Szakszerviz. Kedvező árak. Bankkártyás fizetés.

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Profi gyors szerviz! Szakértelemben nincs hiány! Ajánlom!

TV kijelző árak kedvező áron. Spórolj okosan, csapj le az ajánlatok valamelyikre!

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Gyors precíz szerviz! Kedvesek és segítőkészek!

Péter C.
Péter C. 5623 Békéscsaba Online
Profi szakemberre van szükséged sürgősen Sürgősen kell a segítség? Hívj minket most, és akár 1 órán belül kiérkezünk hozzád, hogy megkezdjük a munkát! Javítás, karbantartás. Hibabejelentés. Hívj minket most! Kérj visszahívást itt! Kiépítés, szerelés, csere.

    3900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlani tudom mindennel megvagyok elégedve

Ede Sas
2 éve

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klímaszerelés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Klímaszerelés: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a klímaszerelés átlagára 7000 - 13100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi véleményeket?

Békéscsabán a vezérműlánc feszítő hiba szolgáltatáshoz már 7 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok klímaszerelőt Békéscsabán?

Most 5 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VEZÉRMŰLÁNC FESZÍTŐ HIBA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy klímaszerelő?

Egy autószerelő a következő feladattal bízható meg bátran: vezérműlánc feszítő hiba vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy klímaszerelő?

A jó autószerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: klímaszerelés?

A vezérműlánc feszítő hiba és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.