Klíma javítás: erre van szükséged Békéscsabán és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 klímaszerelő közül! Korrekt klíma javítás árak: 4200-7800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 klímaszerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma javítás Békéscsabán?

4200 - 7800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Róbert, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Kompresszorok felújítása, javítása, cseréje 30 év tapasztalattal. Ingyenes szaktanácsadás az ország bármely területén! Az ország egész területén. Kompresszor csere. Ingyenes tanácsadás. Kompresszor karbantartás. Alkatrészellátás. Szaktanácsadás. Szerviz ellátás.

  • Klíma javítás

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Segitokesz,nincs amit ne oldana meg.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Élettartam Garancia.

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsaság, kedvező ár, precizitás, udvariasság.

Tisztelt Érdeklődő! 19 éve nyomtató javítással foglalkozunk, bízza a javítást szakembereinkre! 19 éve nyomtató javítással foglalkozunk, bízza ránk a javítást! Mindenre van megoldásunk. Szolgáltatások: Nyomtató karbantartás, Ha már nincs hová vinnie., Rossz gépét mi javítjuk.

    4500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, precíz,korrekt ár! Köszönöm a segítséget!

László vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hívjon minket és segítünk elhárítani a problémát. Éjjel-nappal szerelő...

    3100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Pontosan érkezett a jelzett időben. Rövid műszaki tájékozódás után, gyorsan javította a mosógép hibáját! Köszönjük segítségét!

Tamás K.
Tamás K. 5623 Békéscsaba Online

Tamás vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Díjmentes állapotfelmérés. 10 éves tapasztalat. Akkumulátor csere. Szoftveres javítások. Töltés javítás. Szolgáltatások: Kijelző csere, Akkumulátor csere, Töltés javítás.

    3200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon rugalmas kollegak, preciz munkavegzes, elerheto sok marka gepkinalata!

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma javítás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Klíma javítás: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a klíma javítás átlagos ára 4700 - 8900 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi véleményeket?

Békéscsabán az olajcsere szolgáltatáshoz már 7 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Békéscsabán?

Jelenleg 5 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést OLAJCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: olajcsere.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy klímaszerelő?

Egy megbízható autószerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor klímaszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!