Cső festés Budapest szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 490 szobafestő közül, 800-1500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Budapesten bérelj fel a legjobb szakembereket a cső festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Budapesten környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

74 szobafestő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a cső festés Budapesten?

800 - 1500 Ft/nm

A legjobb szobafestők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Üdv!Keressen bizalommal,munkáimra teljes körű garanciát vállalok! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Szekrény festés, Festés 50% engedmennyel, Ereszdeszka festés, makulatúrázás, erkély betonozás

  • Cső festés

    2300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, profi segítséget kaptunk.

Tonyoo
2 éve

Szakképzett csapattal számlaképesen várjuk megkeresését! Feladatok amiket vállalok: Gépi festés, Tisztasági Falfestés, Kerítés festés, hőszigetelés, konyha burkolás

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Változatlanul pontos, precíz munka. Sok éve tartják karban Hajdú bojlerünket, most is, mint mindig kifogástalanul. Köszönöm!

Profi megbizható csapatommal vállajuk lakások,házak,közületek,irodák stb festését felujításat vagy akár teljes kivitelezését!!!Hivjon bizalommal. Amiket vállalok: Ereszdeszka festés, Garanciával, Falfestés szórópisztollyal, olajlábazat mázolás, ajtó és ablak beépítés

    2200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

igazándiból itt nem voltam csak egy hiradástechnikai helységben kicsit arrébb de sebaj, biztos jó hely

Üdvözlöm Kovács Roland vagyok, szobafestéssel, mázolással, tapétázással, és gipszkarton szerkezet építéssel foglalkozom, több mint 10 éves tapasztalattal vállaljuk munkatársaimmal családi házak, lakások, irodák fent említett munkálatait. Kérem keressen bátran az oldalon látható telefonszámon! Ezen minden esetben engem ér el! Szolgáltatásaink: Csövek festés, Szobafestés, Radiátorcső festés, lakásfelújítás, WC burkolás

    2100 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Aránylag olcsó ,széles a termékpaletta!! Ajánlom mindenkinek!

Vállalunk mindent ami egy lakásfelújítás kapcsán szóba jöhet garanciálisan. Az árajánlatot ingyen készítjük el önnek. Folyamatos kedvezményekkel várom hívását. Azonnali kezdéssel akár hétvégén is. Hívjon bizalommal. Fő profilunk: Fűtéscső festés, Garanciával, Fa ablak festés, javítás, fürdőszoba felújítás

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Segítőkész és széles választék.

Szobafestéssel, mázolással, tapétázással valamint homlokzatok külső festésével foglalkozok több mint 20 éve. Igényes, precíz munkára törekszem és tisztaságot hagyok magam után. Új technikákban is járatos vagyok, ezáltal a megrendelő különlegesebb igényeit is meg tudom valósítani. Minden esetben számlát és garanciát biztosítok az elvégzett munkáim után. Feladatok amiket vállalok: Tetőfestés, Beltéri festés-mázolás, Radiátorcső festés, nyílás záró, homlokzat burkolás

    1900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Elmegy

Aknai János szobafestő mázoló és tapétázó szakemberek vagyok. Ezenkívül foglalkozom drayvit és laminált parketta lerakásával is . Hivjon bizalommal a következő telefonon számon 06 30 642 3002 Feladatok amiket vállalok: Fűtéscsövek festés, Szobafesté, Beton festés, tisztasági festés, épcső burkolás

    2000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Korrektek, segítőkészek. Minden könyen megtalálható a boltban. Ha valami nincsen, rendelnek.

Tisztelt Ajánlatkérők! Vállalom ingatlanja festését, burkolását, felújítását, legyen az lakás, ház, társasház,iroda vagy ipari ingatlan. Sok éves, sok színű tapasztalattal. Fiatalos, antialkoholista csapattal. Fő tevékenységeim: festés, mázolás, tapétázás, hideg-meleg burkolás, gipszkartonozás, bontási munkák. Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Beltéri festés-mázolás, Tisztasági festés, fürdőszoba festés, aljzat betonozás

    3700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Kedves szèleskörű kiszolgàlàs,reàlis àrak gyakori akciók

Balogh István vagyok,35 éves, jó fizikumú, empatikus és munkájában precíz, felelősségteljes ember.Festést,glettelést, kisebb épületek bontását és sit konténer rakodását vállalom. Hívjanak bizalommal. Szolgáltatásaink: Szobafestés, Festés, mázolás magas minőség, Dekorációs falfestés, mennyezet festés, nappali burkolás

    2900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Minden van és elég jó

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi szobafestő szakemberektől?

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő cső festés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Cső festés: mennyi az ára Budapesten?

Budapesten a cső festés átlagos ára 2400 - 4500 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan választhatunk Budapesten?

Budapesten a cső festés szolgáltatáshoz már 429 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Budapesten?

Jelenleg 330 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést CSŐ FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod ha a következőre van szükséged: cső festés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy profi szobafestő a cső festés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!