Konyhabútor tervezés Budapesten a te elképzeléseid szerint!

Tervezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tervező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb asztalosokat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 528 tervező közül, 13600-25500 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Budapesten bérelj fel a legjobb szakembereket a konyhabútor tervezés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Budapesten környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

79 tervező most online

József

József

A környeken vagyok.

Marton

Marton

Ingyenes kiszallas.

Miklós

Miklós

erdekel.

Mennyibe kerül a konyhabútor tervezés Budapesten?

13600 - 25500 Ft/m

A legjobb tervezők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tervezőt!

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal

  • Konyhabútor tervezés

    8200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Jól dolgozik

Lakberendezési tanácsadás, tervezés, látványtervkészítés, home staging. Ingyenes igényfelmérés konzultációval személyesen országszerte.

    11100 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Taki, Pisti, Zoli és többiek kiváló építészek, jó szaktudással hozzáértessel...

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal. ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. magas minőség kedvező ár. project management. két évtizedes tapasztalat.

    8600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon segítőkészek!

Zsófia
2 éve

Nem csak házakat, hanem élhető, jól használható tereket tervezünk, prémium színvonalon. Visszafogott elegancia feltűnősködés nélkül, mégis karakteres és személyreszabott házak. családi ház felújítás. felújítás. tervezés.

    3400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Ahogy a szemlén hallotta, a tulajdonosnak azt ígértem, hogy egy hét alatt dönteni fogok a vásárlást illetően. Ezt anélkül kellett megtennem, hogy a technikai részleteket láttam volna, mert a levelek után telefonon és smsben sem értem el.

Vállalom régi és új építésű házak, lakások, apartmanok tervezését, átalakítását. Munkám az egyszerű tanácsadástól az egész lakásbelső kialakítására vonatkozó tervezésig terjedhet. Vállalom még egyedi bútorok tervezését is. Számomra fontos, hogy megismerjem ügyfelemet és álmai enteriörjét megalkossam. Keressen bizalommal.

    11500 Ft

Elmegy

Világítási szaktanácsadás vagy akár kivitelezésre kész beltéri terv készítése

    4100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható tervező iroda

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal. ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. project management. magas minőség kedvező ár. két évtizedes tapasztalat.

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Profi hozzáállás, precíz munkavégzés!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi tervező szakemberektől?

Rendeld meg tervező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy tervező konyhabútor tervezés közben Budapesten

Népszerű kérdés

Konyhabútor tervezés: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten a konyhabútor tervezés átlagos ára 12000 - 22500 Ft/m. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható értékeléseket?

Budapesten a konyhabútor tervezés szolgáltatáshoz már 438 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek asztalost Budapesten?

Jelenleg 337 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KONYHABÚTOR TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok asztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható asztalost hívnod akkor, ha erre van szükséged: konyhabútor tervezés.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy asztalos segítségét?

Egy jó asztalos a konyhabútor tervezés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha asztalost hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!