Asztali telefon javítás szolgáltatásra van szükséged Budapesten és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 103 telefon szerelő közül! Korrekt asztali telefon javítás árak — 6200-11600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Budapesten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Budapesten környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

15 telefon szerelő most online

Tamás

Tamás

Еrdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az asztali telefon javítás Budapesten?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Samsung gyári akkumulátor csere ár: Samsung s4, s5, s6, s6 edge, telefon akku csere ára: 7000Ft- tól, Samsung s7, s7 edge, telefon akku csere ára: 12.000 Ft, Samsung j3, j5, j510, telefon akku csere ára: 7500Ft- tól

Fő profilunk:, törött telefon kijelző javítás, törött telefon kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, telefon üvegcsere, telefon alaplap javítás

  • Asztali telefon javítás

    4900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű szakember, kedves beszélgetőpartner! Ajánlom!

Kedves érdeklődő! Kiegészítő szolgáltatásaink:, iphone x akkumulátor csere, telefon töltő javítás, kijelző csere, telefon usb csatlakozó javítás, xiaomi kijelző javítás

Szolgáltatásaink:, telefon törött kijelző javítás, telefon kijelző javítás, telefon akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, asztali telefon javítás

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Do reflashing redmi note 8 pro( csak professzionális...

Tisztelt megrendelők! Fő profilunk:, iphone 6s akkumulátor csere, iphone 8 plus akkumulátor csere, törött telefon kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon lcd kijelző javítás

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, xiaomi kijelző javítás, telefon üvegcsere, telefon lcd kijelző javítás, iphone x akkumulátor csere

    4900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Minden nagyszerű. Az ezermester takaros és figyelmes a részletekre. Ingyenesen megtisztította a hangszóróit. Nagyon ajánlom.

Kedves érdeklődő! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. márkafüggetlen szerviz. minőség, precizitás. időpont foglalás. szerviz

Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 6 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás, samsung akkumulátor csere, telefon akkumulátor csere, vezetékes telefon javítás

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Jó mester. Nagyon jó munkát végzett, ajánlom őt!

A megoldások embere vagyok. Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 97,1%-a teljes mértékben elégedett volt ügyfélszolgálatunkkal.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon pixelhiba javítás, telefon kamera lencse javítás, telefon alaplap javítás, betört telefon kijelző javítás, beázott iphone javítás

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Az ember a telefonon megoldotta a problémát, az esetet, amikor az online konzultáció a mesterrel, és időt és pénzt takarított meg nekem! Sok mester beszélt az aljzat cseréjéről, de ott teljesen más volt a probléma! szuper mester, ajánlom!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi telefon szerelő szakemberektől?

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő asztali telefon javítás közben Budapesten

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Asztali telefon javítás: mennyi a munkadíj Budapesten?

Budapesten az asztali telefon javítás átlagára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Budapesten az asztali telefon javítás szolgáltatáshoz már 166 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Olvas

Hogyan találhatok telefon szerelőt Budapesten?

Jelenleg 128 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ASZTALI TELEFON JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható telefon szerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: asztali telefon javítás.

Olvas

Hogyan dolgozik a telefon szerelő?

A jó telefon szerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Olvas

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: telefon szerelő?

Ha egy megbízható telefon szerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Asztali telefon javítás és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Olvas