Telefon javítás szolgáltatásra van szükséged Budapesten és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 126 telefon szerelő közül! Korrekt telefon javítás árak: 7500-14100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Budapesten közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

19 telefon szerelő most online

Balazs

Balazs

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon javítás Budapesten?

7500 - 14100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

A megoldások embere vagyok. Szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, telefon adatmentés, mobiltelefon javítás, telefon hangszóró javítás, telefon usb csatlakozó javítás

Szolgáltatásaink:, képernyő csere, telefon újratelepítés, telefon adatmentés, telefon kijelző csere, kijelző csere

  • Telefon javítás

    3000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Második alkalommal veszem igénybe a szolgáltatást. minden ugyanolyan jó, mint korábban.)

Tímea S.
2 éve
Fő profilunk:, beázott iphone javítás, Telefon takarítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon kamera javítás, törött telefon kijelző javítás

Amiket vállalok:, iphone 6s akkumulátor csere, telefon hangszóró javítás, iphone 11 akkumulátor csere, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 5s akkumulátor csere

    3700 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Gyors diagnózis és problémamegoldás. Ajánlom az előadót.

Budapest dolgozom, megyében is! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon adatmentés, alcatel kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon üveg karc javítás, telefon szoftver javítás, asztali telefon javítás, telefon érintőképernyő javítás, samsung kijelző csere

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Több helyen is jártam már mindenhol hamis áll hibákra hivatkozva több tízezer forintos javítási költséget akartak rám verni. Ebben a szervizben ténylegesen a hiba okát kiderítve orvosolta a Mester úr és 8500 kőkemény Magyar forintomba került. Mindenkinek ajánlom mert itt tényleg minőségi szak szerviz zajlik kérem szépen :) Bátran ajánlom és köszönöm a gyors és tökéletes szervizt :)

Tisztelt megrendelők! Honor telefon szerviz. A telefonod szinte mindent tud és mindenben segít. Amíg működik. Szervizeinkben azért dolgozunk, ez minél tovább így legyen, és neked csak magaddal kelljen foglalkoznod. A Honor okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Amikor tehát ezen hibajelek valamelyikét javítjuk Honor készülékedben, a mindennapi boldoguláshoz használt egyensúlyérzékedet is visszaadjuk.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, alcatel kijelző javítás, telefon kamera javítás, telefon pixelhiba javítás, telefon kamera lencse javítás, xiaomi akkumulátor csere

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Mint korábban, most is azt mondanám, hogy egy profi azonnal felismerhető. Mindent jól és gyorsan elvégeztetett, sok köszönet érte. Mindenképpen ajánlom ezt a brókert.

József vagyok. Főbb szolgáltatásaink:, iphone 6 akkumulátor csere, telefon mikrofon javítás, samsung kijelző csere, telefon kijelző javítás, vezetékes telefon javítás

Munkáim:, kijelző csere, telefon hangszóró tisztítás, betört telefon kijelző javítás, telefon szoftver javítás, telefon képernyő javítás

    3700 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Nem ad csekket, de az elvégzett munka minősége nem is igényli.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi telefon szerelő szakemberektől?

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon javítás közben Budapesten

Népszerű kérdés

Telefon javítás: mennyi az ára Budapesten?

Budapesten a telefon javítás átlagos ára 7500 - 14100 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján választhatunk Budapesten?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Budapesten?

Jelenleg 146 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést DACIA SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: dacia szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!