Jbl bluetooth hangszóró javítás: erre van szükséged Budapesten és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 107 hangszóró szerelő közül! Korrekt jbl bluetooth hangszóró javítás árak — 6600-12300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Budapesten! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Budapesten környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

16 hangszóró szerelő most online

Péter

Péter

Еrdekel.

Balázs

Balázs

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a jbl bluetooth hangszóró javítás Budapesten?

6600 - 12300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Mindenféle hangszórón, és hangfalon kérhető a következő hangszórójavítás, és hangfal javítás: (kivéve nagyon kis átmérőjű, és egyedi geometriájú hangszórók, bár ez ügyben is érdemes érdeklődni!) Tekercselés, leégés utáni teljes helyreállítás, akár teljesen üres, de jó állapotú hangszórókosarak teljes újraépítése, membránjavítás, membrán csere, membrán peremezés, gumiszél csere, szélcsere, komplett hangfaljavítás, hangfal építés, profi tervrajzok alapján. Elkészítési határidő: általában 1-2 naptól akár néhány hét, ritkán előfordulhat, hogy egyedi termékeknél beszerzéstől függően 1 hónap is lehet !! Kérjük ezt szíveskedjenek figyelembe venni, és telefonon előzetesen érdeklődni az elkészülésről !

  • Jbl bluetooth hangszóró javítás

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

A technikus nagyszerű munkát végzett, és nagyon jól megoldotta a problémát, köszönöm szépen.

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    5600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Ahogy ígérték, egy órán belül mindent elvégeztek) Teljesen elégedett vagyok.

A hangfalak, mint minden más eszköz, használat során öregszenek, elavulnak. Ha Önnek a régi jól bevált hangsugárzója elromlott, mi vállaljuk a javítását.

    6200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

A munka minősége kiváló és gyors volt. Megjavította a TV-t, a technikus mindent otthon csinált, és a probléma megoldódott.

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

ez a szakember gyorsan reagált, és másnap megérkezett. Minden gyorsan, rendben és professzionálisan zajlott. Mindenkinek ajánlom!!!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi hangszóró szerelő szakemberektől?

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő jbl bluetooth hangszóró javítás közben Budapesten

Gyakori kérdés

Jbl bluetooth hangszóró javítás: mennyibe kerül Budapesten?

Budapesten a jbl bluetooth hangszóró javítás átlagára 6600 - 12300 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hangszóró Szerelők - hogyan válasszunk Budapesten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok hangszóró szerelőt Budapesten?

Most 84 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést JBL BLUETOOTH HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok hangszóró szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: jbl bluetooth hangszóró javítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi hangszóró szerelő segítségét?

Egy profi hangszóró szerelő a jbl bluetooth hangszóró javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok tartoznak ide: jbl bluetooth hangszóró javítás?

A jbl bluetooth hangszóró javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy hangszóró szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.