Minőségi gépi földmunka Debrecenben. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Kertépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 77 kertépítő közül! Korrekt gépi földmunka árak: 4500-8400 Ft/óra. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Debrecenben környezetében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 kertépítő most online

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Dániel

Dániel

Ma is elvallalom.

Dávid

Dávid

Mennyibe kerül a gépi földmunka Debrecenben?

4500 - 8400 Ft/óra

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertépítők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

Aszfaltozó vállalat vagyunk, kiváló szolgáltatást nyújtunk baráti áron. Hívjon minket! betonozás, zsalukövezés, bontás, gépi és kézi földmunkák! Kérjen ajánlatot még ma!

  • Gépi földmunka

    1900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Mindig gyors korrekt kiszolgálás.

Professzionális minőséget és személyre szabott megoldást nyújtunk a kerttulajdonosoknak. Ha szeretnéd, hogy álmaid kertje valóra váljon, biztosíthatunk, hogy jó helyen vagy.

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Kitűnő kertèszet, szakszerű ès kedves kiszolgálás.

Veszélyessé vált fák szakszerű kivágását vállaljuk Budapesten és Pest megyében! Veszélyes fák szakszerű kivágása, gallyazása. Favágás árak azonnal! Ingyenes felmérés. Favágás Budapesten. Precízitás. Munkakezdés akár másnap. Kertgondozás. Minőség.

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Mindenkinek ajánlom! :)

Üvegszálas medencék 3D® felülettel, magyar gyártótól közvetlenül. Rengeteg méret és szín.

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Az utca elején lévő kertészetnél jóval drágább, és nem feltétlenül szebbek a növények. A választék sem túl széles, viszont a fa kínálat nagyon rendben van

Első osztályú gyep. Az Ön biztos partnere már 10 éve. Kivitelezői ajánlások. Öntözéstechnikai anyagbeszerzés kis és nagykereskedelem. Vakondháló. Várom hívását!

    2200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szeretek ott vásárolni. Az árakban nincs különbség (ami jó), de a hely, a kedves hölgyek, és a friss virágok miatt mindig ott vásárlok!

Rendelj kertépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertépítő gépi földmunka közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Gépi földmunka: mennyi a munkadíj Debrecenben?

Debrecenben a gépi földmunka átlagára 4600 - 8700 Ft/óra. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós értékeléseket?

Debrecenben a gépi földmunka szolgáltatáshoz már 68 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek kertépítőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 52 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GÉPI FÖLDMUNKA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk kertépítőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható kertépítőt keresned ha erre van szükséged: gépi földmunka.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi kertépítő segítségét?

Egy jó kertépítő a gépi földmunka mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha kertépítőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!