Wc felújítás Debrecen szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Vízszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb vízszerelőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 85 vízszerelő közül, 10200-19200 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Debrecenben bérelj fel a legjobb szakembereket a wc felújítás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Debrecenben közelében dolgozó szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

13 vízszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

A környeken vagyok.

Csaba

Csaba

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a wc felújítás Debrecenben?

10200 - 19200 Ft/db

A legjobb vízszerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! 15 éves tapasztalattal vállaljuk fürdőszobája komplett, teljes körű felújítását. Rejtett költségek nélkül. Előre megírt ütemterv. 10 éves tapasztalat. Szakmai csapat. Amiket vállalok: Fürdőkád festés; Wc hátfal felújítás, Fürdőszobák átalakítása, fal glettélés

  • Wc felújítás

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, pontos és reális ár. Nagyon ajánlott aki rendes szakembert kered!

Közel 30 éves tapasztalattal rendelkező szakmai háttér, tanácsadással. Legyen szó csak festésről, burkolásról vagy fürdőszoba felújításról keressen bizalommal. Amiket vállalok: Panel fürdőszoba csempézés; Panel wc felújítás, 4-5 nap felújítási munkaidő, lakkozás

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Kellemes hangulatú és jó emberek

rövid határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. Minőség-ellenőrzési teszt. Szolgáltatásaink: Akril kád felújítás; Panel wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, garázs festés

    2500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

A problémát hamar és szakszerűen orvosolták! További sok sikert a munkájukhoz!

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Szakképzett csapatunk vállalja fürdőszobák teljes vagy részleges felújítását Budapesten. Kedvező, megfizethető ár. Profi szakemberekkel. Rövid határidővel. Fő profilunk: Fürdőszobai csempe csere; Wc csempézés, 4-5 nap felújítási munkaidő, makulatúra

    5300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Minden a megbeszéltek alapján, precízen és időben elvégezte a munkát. Köszönjük

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Állami támogatásra is. Garanciális munka. Megbízható... Amiket vállalok: Akril kád felújítás; Wc csempézés, otthon Felújítás, illesztős tapétázás

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Régi fürdőszoba bontásától a teljesen új és egyedi megépítéséig teljeskörű felújítással. Kád áthelyezés, egyedi Zuhanykabinok kiépítése. Falak áthelyezése, új enteriőr kialakítása. Garanciális munka. Fix határidőkkel. Állami támogatásra is.... Fő profilunk: Csempe felújítás; Wc burkolás, SOS lakásfelújítás, garázskapu festés mázolás

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Rendeld meg vízszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy vízszerelő wc felújítás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Wc felújítás: milyen árak vannak Debrecenben?

Debrecenben a wc felújítás átlagos ára 3800 - 7200 Ft/m2. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi véleményeket?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek vízszerelőt Debrecenben?

Ebben a pillanatban 60 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést WC FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk vízszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható vízszerelőt keresned ha erre van szükséged: wc felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy vízszerelő segítségét?

Egy profi vízszerelő a wc felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha vízszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!