Minőségi 1 fázisú fi relé bekötése Eger. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb 1 fázisú fi relé bekötése Egerben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! 1 fázisú fi relé bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Gergő

Gergő

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Ifj.

Ifj.

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a 1 fázisú fi relé bekötése Egerben?

5300 - 9900 Ft

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elektromos hibakeresés, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, átalakítás.

Villanyszerelés árak:

  • Villanytűzhely bekötése: 18750 Ft /darab
  • Mérőhely műszaki felülvizsgálata: 45000 Ft /alkalom
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft-tól 150000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 24/7

  • 1 fázisú fi relé bekötése

    7300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.2

Munkáját gondosan elvégzi. Segít más, számunkra csak problémának tűnő feladat megoldásában.

Laszlo
3 éve

Üdv Adalbert vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibakeresés, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Elektromos rendszer felújítás 1 m2 - 11.000 Ft
  • Főzőlap és villanysütő bekötése, cseréje : 15000 Ft /darab
  • Áramkör bővítése 1 fázis esetén, kismegszakító beépítésével, meglévő biztosítéktáblában: 5.500 Ft

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4100 Ft

Adalbert D. - 1 fázisú fi relé bekötése Egerben - 1
Adalbert D. - 1 fázisú fi relé bekötése Egerben - 2

8 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben ment. Nagyon rendes szakember, hamar megoldotta a problémát.

Barnabás
3 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: lámpa felszerelés, biztosíték és elosztó táblák cseréje, modernizálása, villanytűzhely, páraelszívó beszerelése, cseréje.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Teljesítmény bővítés 3 fázis villanyszerelés ár: 30.000 Ft-tól
  • Sütő bekötés : 15000 Ft /darab
  • Kismegszakító csere: 2200 Ft-tól 3300 Ft-ig /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 10% kedvezményben részesülnek!

    5200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Elégedett vagyok.

Andor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 1 fázisú fi relé bekötése Egerben

Népszerű kérdés

1 fázisú fi relé bekötése: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a 1 fázisú fi relé bekötése átlagára 4200 - 7800 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható értékeléseket?

Egerben a 1 fázisú fi relé bekötése szolgáltatáshoz már 33 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod ha erre van szükséged: 1 fázisú fi relé bekötése.

Népszerű kérdés

Milyen helyzetben lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A 1 fázisú fi relé bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például 1 fázisú fi relé bekötése vagy az összes hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 25-n várják, hogy segíthessenek. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!