Fi-relé bekötése Egerben tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Fi-relé bekötése Egerben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Fi-relé bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a fi-relé bekötése Egerben?

5800 - 11000 Ft

A legjobb villanyszerelők Egerben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Főbb szolgáltatásaink: új hálózat kiépítése, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, vezeték áthúzás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Mozgó konnektor fixálása: 1000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Villanyszerelés: 7000 Ft
  • Túlfeszültség védelem beépítése 1 fázis 2 pólus esetén, B-C típus: 28.000 Ft-tól

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

  • Fi-relé bekötése

    6200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.2

Teljes mértékben elégedett vagyok, tanácsokat is kaptam a jövőre nézve.

Levente
3 éve

A megoldások embere vagyok. Főbb szolgáltatásaink: új hálózat kiépítése, nagy méretű csillárok felszerelése, mérőhely bővítés/szabványosítás.

Villanyszerelő árak:

  • Eon ügyintézés: 20000 Ft-tól 78650 Ft-ig /alkalom
  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Riasztó rendszer telepítése: 210000 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    7300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Szakszerű, gyors, precíz munkát végzett elérhető áron. Nagyon segítőkész volt, kiderült róla, hogy ezermester és ezért más jellegű munkákkal is meg tudtam bízni, pl. konyhaszekrény összeszerelése, gardróbszekrény tervezés, kivitelezés. Maximálisan elégedett vagyok a munkájával, csak ajánlani tudom!

Tisztelt Érdeklődő! Amiket vállalok: elektromos hálózat bővítés, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, áramkör átalakítás. konektort vagy kapcsoló áthelyezés.

  • Részleges kiépítés (sütő, főzőlap, bojler stb. esetén) új áramköri vezetékekkel
  • Kiállás kapcsolónak: 6000 Ft /darab
  • Kismegszakító cseréje: 3500 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-19:00 - ig.

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Kiválló szakember.

Móric
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fi-relé bekötése Egerben

Népszerű kérdés

Fi-relé bekötése: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a fi-relé bekötése átlagára 3400 - 6500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Egerben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: fi-relé bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a fi-relé bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok profi szakember regisztrált már.