Pvc padló lerakása Egerben gyorsan és hatékonyan!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb parkettázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 28 parkettázó közül, 2000-3800 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a pvc padló lerakása! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Egerben környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 parkettázó most online

Adalbert

Adalbert

Ingyenes kiszallas.

Pal

Pal

erdekel.

Bela

Bela

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a pvc padló lerakása Egerben?

2000 - 3800 Ft/nm

A legjobb parkettázók Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Fürdőbe, konyhába válassz tekercses vagy modul vinyl, SPC és organikus padlóink közül. Egyesíti a fahatású megjelenést és a vinyl padlók vízállóságát. -33% -50% Online is vásárolhat. 104 helyen az országban. Széles termékpaletta. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: laminált padló lerakása ár; pvc padló lerakása; modern parketta. Az ország teljes területén

  • Pvc padló lerakása

    1900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Profi csapat, profi hozzáállással. Minőségi termékek, minőségi munkával. Mindenkinek AJÁNLOM!!!

Könnyen lerakható laminált padlók, amelyek hosszú évekig megőrzik szépségüket. Kérdése van vagy információra van szüksége? Keresse fel a lakóhelyéhez közeli kereskedőt! Minőségi laminált padló. Főbb szolgáltatásaink: vinyl padló lerakása; gumi padló; laminált parketta falra. Laminált Padló Ingyen Lerakás

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsak ügyesek szépen dolgoznak nem utolsó sorban tisztán! :-)

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. HParketta csiszolás-lakkozás: 5100 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1200 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6100 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7000 Ft /㎡

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Profi csapat, kiváló szakemberek! Megkeresésemre már másnapra vállalták a munkát és mindenről pontosan, szakszerűen tájékoztattak. Udvariasak, segítőkészek. Legnagyobb bizalommal ajánlom mindenkinek.

Falba építhető wc tartályok nyomólappal bomba áron ! Házhozszállítás. Csempe, padlólap, mozaik. Laminált padló, vinyl. Kád, zuhanykabin. Kád, zuhanykabin, csap. Amiket vállalok: öntapadós vinyl padló; ipari padló rétegrend; parketta hajfonás. Felújítás

    3900 Ft

Köszönjük a profi munkát!Nagyon ajánlom mindenkinek!

Az online kalkulátorunk azonnal segít megbecsülni a parketta felújítás várható költségeit. Ilyen parketta árak mellett a felújítás jó ötlet, csak válassz megfelelő parkettást. Amiket vállalok: laminált padló falra; öntapadós pvc padló; befag parketta. Árak 2.999 Ft/m2-től

    1900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Miért ajánlom őket? Mert kedden telefonáltam és péntekre időpontot adtak. Mert az időpont egyeztetés kapcsán kikérdeztek a bojlerrel kapcsolatos problémáról és tájékoztattak arról, hogy milyen tételt jelent a javítás és mire kell számítani egy esetleges csere kapcsán. Mert az előre egyeztetett időpontban valóban megérkeztek. Mert felkészültek arra, hogy ha a készüléket cserélni kell, ne veszítsenek időt. Volt náluk egy új, garanciális készülék. Mert gyorsan, csapatban dolgoztak. És végezetül, de nem utolsó sorban: amit ígértek, azt megvalósították azon az áron, amit megbeszéltünk. Ezúton is köszönöm a munkájukat és jó szívvel ajánlom őket másoknak is! Üdvözlettel: Császár Andrea

Szép napot, több mind 24 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 3000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6000 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1300 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9500 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡

    3700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Telefonos egyeztetés után 6 napra!!!! a megbeszélt időben megérkeztek. Teljesen szakszerű, profi, gyors munka volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó pvc padló lerakása közben Egerben

Népszerű kérdés

Pvc padló lerakása: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a pvc padló lerakása átlagos díja 21600 - 40500 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján válasszunk Egerben?

Egerben a pvc padló lerakása szolgáltatáshoz már 26 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok parkettázót Egerben?

Most 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PVC PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk parkettázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható parkettázót keresned akkor, ha erre van szükséged: pvc padló lerakása.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy jó parkettázó a pvc padló lerakása mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha parkettázót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!