Laminált padló lerakása Egerben. Forduljon hozzánk bizalommal!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 33 parkettázó közül! Korrekt laminált padló lerakása árak — 1400-2600 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Egerben környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

5 parkettázó most online

Andras

Andras

Ingyenes kiszallas.

Miklós

Miklós

erdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a laminált padló lerakása Egerben?

1400 - 2600 Ft/nm

A legjobb parkettázók Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2900 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6200 Ft /㎡

  • Laminált padló lerakása

    2000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Nagyszerűen működött a csapat a probléma felvételétől kezdve: gyorsak, pontosak, megbízhatóak! Bár minden és mindenki így működne ebben a világban! Hálás vagyok és elégedett! Köszönöm!

Tamás
2 éve

Padlóink víztaszító réteggel és felülettel vannak ellátva, padlófűtésre is rakhatóak. Minden padlónk hőálló, magas kopásállóságú, karc- és vízálló, illetve csúszásmentes. Amiket vállalok: laminált padló lerakása; ipari padló rétegrend; parketta javító. Quick-Step laminált padló

    5200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Pontos, precíz munka, menet közben felmerülő plusz feladatok rugalmas gyors megoldása. Vállalt határidő betartása.

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 7000 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6100 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡

    1800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon korrekt gyors csapat. Minden segítséget megkaptam. Csak ajánlani tudom.

Szép napot, több mind 13 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 6600 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2200 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2300 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6800 Ft /㎡

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

The best 😀

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7500 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6200 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡

    3100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

A megrendelt terméket másnap már megkaptam. Csak illatosítót rendeltem légkondihoz, de a rendelésem leadása után felhívtak telefonon, hogy ajánljanak egy olyan illatot is, ami még nem volt feltöltve az oldalra. Szuper csapat.

Szép napot, több mind 17 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Hagyományos parketta rakása: 6700 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5500 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1200 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6200 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2800 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2400 Ft /㎡

    4200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Preciz, alapos, kivalo munkavegzes.

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó laminált padló lerakása közben Egerben

Népszerű kérdés

Laminált padló lerakása: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a laminált padló lerakása átlagos ára 42200 - 79100 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós értékeléseket?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Egerben?

Most 23 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LAMINÁLT PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható parkettázót hívnod ha a következőre van szükséged: laminált padló lerakása.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi parkettázó segítségét?

Egy jó parkettázó a laminált padló lerakása mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: parkettázó?

Ha profi parkettázó segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A laminált padló lerakása és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.