Antenna szerelés szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Antenna Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj antenna szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 antenna szerelő közül! Korrekt antenna szerelés árak: 5700-10700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Egerben közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 antenna szerelő most online

Sándor

Sándor

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Csaba

Csaba

Mennyibe kerül az antenna szerelés Egerben?

5700 - 10700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb antenna szerelőok Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező antenna szerelőt!

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

  • Antenna szerelés

    5900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Mindent a legmagasabb színvonalon csinált. Nagyon elégedett vagyok a munkával. Köszönöm.

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

    3100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

A mester azonnal és a megbeszéltek szerint érkezett! Konzultált velem a problémáról, és átadta a pótalkatrészeket!

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    7000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

A szerelő maximális felelősséggel végezte a munkáját. Т. V működik, anyósom elégedett.

Rendelj antenna szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy antenna szerelő antenna szerelés közben Egerben

Gyakori kérdés

Antenna szerelés: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben az antenna szerelés átlagos díja 7000 - 13100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Népszerű kérdés

Antenna Szerelőok - hogyan választhatunk Egerben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek antenna szerelőt Egerben?

Jelenleg 9 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ANTENNA SZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok antenna szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható antenna szerelőt keresned ha szükséged van erre: antenna szerelés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi antenna szerelő segítségét?

Egy megbízható antenna szerelő az antenna szerelés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: antenna szerelés?

Az Antenna szerelés és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy antenna szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.