Elektronikai javítás: erre van szükséged Egerben és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 szerelő közül! Korrekt elektronikai javítás árak: 4800-9000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Egerben közelében elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 szerelő most online

András

András

Еrdekel.

Ákos

Ákos

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az elektronikai javítás Egerben?

4800 - 9000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

HIFI készülékek. Erősítő - Amplifier - HIFI és MINI torony - Magnó Deck - DAT magnó - Rádió - Tuner- Kazettás magnó - Lemezjátszó - Hordozható Renszerek - CD-K szervizelése időszakos karbantartása. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

  • Elektronikai javítás

    5200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Pozitív, nem tett fel felesleges kérdéseket, és nagyon rövid idő alatt mindent magától megoldott.

Felvevő készülékek javítása. Bármilyen típusú asztali vagy hordozható: DVD - HD - Blueray lejátszó/felvevőt kamerát javítunk. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    6500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm Mester, megjavította a tévét, garanciát adott. Ember, ha elvállalta a munkát, nézze végig. Jó neki.

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    7000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

A szerelő maximális felelősséggel végezte a munkáját. Т. V működik, anyósom elégedett.

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő elektronikai javítás közben Egerben

Népszerű kérdés

Elektronikai javítás: mennyibe kerül Egerben?

Egerben az elektronikai javítás átlagos ára 5100 - 9600 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Egerben az elektronikai javítás szolgáltatáshoz már 9 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 7 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ELEKTRONIKAI JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: elektronikai javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szerelő?

A jó szerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: elektronikai javítás?

Az Elektronikai javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy szerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.