Bluetooth hangszóró javítás: erre van szükséged Egerben és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 8 hangszóró szerelő közül! Korrekt bluetooth hangszóró javítás árak — 4100-7700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Egerben környékén található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 hangszóró szerelő most online

Sándor

Sándor

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

György

György

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bluetooth hangszóró javítás Egerben?

4100 - 7700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

  • Bluetooth hangszóró javítás

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Köszönjük szépen! Gyors volt, kiváló minőségű, még a vis maior ellenére is. Udvarias és társaságkedvelő.

Rádiók, magnók, lemezjátszók, CD lejátszók, erősítők, aktív hangfalak, Music-centerek és Hi-Fi tornyok javítását a szervizünkben vállaljuk. Kisebb munkákat is vállalunk, mint pl.: jack dugók cseréje, leszakadt vezetékek visszaforrasztása, stb. Ne dobja ki, a meghibásodott készülékét! Kérjen árajánlatot, mert legtöbbször megéri a javítás! Sokat spórolhat, ha olcsón megjavítjuk Önnek, mert nem kell újat vennie.

    3500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű szakember! Tökéletes időzítés, amikor az utasításoknak megfelelően megérkezett és gyorsan cselekedett.

HIFI készülékek. Erősítő - Amplifier - HIFI és MINI torony - Magnó Deck - DAT magnó - Rádió - Tuner- Kazettás magnó - Lemezjátszó - Hordozható Renszerek - CD-K szervizelése időszakos karbantartása. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    5200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Pozitív, nem tett fel felesleges kérdéseket, és nagyon rövid idő alatt mindent magától megoldott.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő bluetooth hangszóró javítás közben Egerben

Gyakori kérdés

Bluetooth hangszóró javítás: mennyibe kerül Egerben?

Egerben a bluetooth hangszóró javítás átlagos ára 5300 - 9900 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek megbízható véleményeket?

Egerben a bluetooth hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 13 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hangszóró szerelőt Egerben?

Ebben a pillanatban 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BLUETOOTH HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok hangszóró szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: bluetooth hangszóró javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi hangszóró szerelő segítségét?

Egy jó hangszóró szerelő a bluetooth hangszóró javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha hangszóró szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!