Jbl hangszóró javítás szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 hangszóró szerelő közül! Korrekt jbl hangszóró javítás árak: 4600-8700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Egerben környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 hangszóró szerelő most online

Péter

Péter

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a jbl hangszóró javítás Egerben?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

  • Jbl hangszóró javítás

    5900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Mindent a legmagasabb színvonalon csinált. Nagyon elégedett vagyok a munkával. Köszönöm.

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

    3100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

A mester azonnal és a megbeszéltek szerint érkezett! Konzultált velem a problémáról, és átadta a pótalkatrészeket!

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    7000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

A szerelő maximális felelősséggel végezte a munkáját. Т. V működik, anyósom elégedett.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő jbl hangszóró javítás közben Egerben

Gyakori kérdés

Jbl hangszóró javítás: mennyi az ára Egerben?

Egerben a jbl hangszóró javítás átlagos díja 5600 - 10500 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hangszóró Szerelők - hogyan választhatunk Egerben?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találok hangszóró szerelőt Egerben?

Jelenleg 8 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést JBL HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált hangszóró szerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: jbl hangszóró javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a hangszóró szerelő?

Egy megbízható hangszóró szerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha hangszóró szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!