Régi szekrény felújítás Győrben tapasztalt szakemberekkel!

Bútorrestaurátormost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj régi szekrényfelújító szakembert?

Ne keresgélj tovább, a legmegbízhatóbb szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válaszd ki a legjobb árajánlatot! 67 szakemberünk vállalja régi szekrényed felújítását Győrben! Minőségi munkát, garanciát és kedvező árakat biztosítunk - bennünket válassz! Ha először keresel szakembert a Qjob-on, segítünk a megoldandó feladat leírásában. Győr környékén dolgozó szakembereink hamarosan árajánlatokkal jelentkeznek, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, olvashatsz véleményeket, és kérhetsz további információkat is! Az egész INGYEN van! Válassz a legjobb szakembereink közül!

9 régi szekrényfelújító most online

akos

akos

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a régi szekrény felújítás Győrben?

6200 - 11600 Ft/db

A legjobb régi szekrényfelújítók Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező régi szekrényfelújítót!

Kímélje meg magát a fölösleges bajlódástól. A megspórolt idejét pedig fordítsa pihenésre...

  • Régi szekrény felújítás

    2000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Számtalan költözésen vagyok túl, a Bútor-Trans csapata volt az első akikkel teljes mértékben elégedett vagyok. Korrekt, pontos, igényes csapat - 100%-ig ajánlom őket 🖐️😀

Modern és antik kárpitos bútorok felújításával, javításával és átalakításával foglalkozom

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Egyáltalán nem vagyok elégedett a munkájával, elfuserált konyhaszekrény. Sok igergetés sok idō és sok hiba rengeteg pènz. 35 ismeretség Után nagy csalódás.

Ha elakadt a szerelésben, mi segítünk! Forduljon hozzánk bizalommal. Akár hétvégén is! Nappali, Háló, Fürdő, Konyha és egyéb bútorok összeszerelését és beépítését vállaljuk. Szolgáltatások: Bútorszerelés, Bútor Összeszerelés, Konyhabútor Összeszerelés.

    3700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Meseszép ajtókat kaptunk. Nagyon köszönjük! Jó szívvel ajánlom.. Korrekt, precíz, tökéletes munka.

Több, mint 100.000 kedvező árú bútor online. Érintésmentes bútor kézbesítés. Minden bútort ingyenesen szállítunk ki Magyarország egész területén! Fizessen átvételkor.

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Precíz, tökéletes munka, időben elkészült minden. Köszönjük a gyönyörű bútorokat és az egyedi megoldásokat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Rövid határidővel vállaljuk gyakorlott, megbízható csapatunkkal bútorainak szerelését. Hívjon minket levesszük a terhet a válláról! Összeszokott csapat. 20 éves gyakorlat. Bútorszerelés-szállítás.

    2600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon precíz munkát végzett újépítésű lakásunkban, SOS kérésre péntek este 10 óráig elkészült vízszerelés, két csaptelep + lefolyó, egy mosdó beépítése (annak ellenére, hogy nem rendelkeztünk a megfelelő lefolyó csövekkel stb.), pultra szerelt mosdó és pult körüli szilikonozás - ami gyönyörű lett, lásd képek -, valamint kád körüli rossz szilikonozás teljes javítása. Külön kérésre másnap még az elszívó bekötés (problémás konyhabútor ellenére) és függő lámpák réseinek a gipszelése is hamar elkészült. Valóban gyors és megbízható szakember Szabó Gábor, csak ajánlani tudjuk. Mi már csak őt fogjuk hívni a jövőben.

Rendelj régi szekrényfelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorrestaurátor régi szekrény felújítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Régi szekrény felújítás: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a régi szekrény felújítás átlagos ára 4200 - 8000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Győrben a régi szekrény felújítás szolgáltatáshoz már 56 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorrestaurátort Győrben?

Most 43 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI SZEKRÉNY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk bútorrestaurátort?

Megéri egy Qjob-on regisztrált bútorrestaurátort megbíznod ha a következőre van szükséged: régi szekrény felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bútorrestaurátor?

Egy megbízható bútorrestaurátor részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: régi szekrény felújítás?

A régi szekrény felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bútorrestaurátort bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.