Villanyszerelés kábelezés Győr területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanyszerelés kábelezés Győrben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyszerelés kábelezés Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

12 villanyszerelő most online

Alajos

Alajos

Érdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyszerelés kábelezés Győrben?

5700 - 10700 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Győrben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Balázs vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: társasházi villanyszerelés, lengő dugaljak, kültéri ip védett dugaljak felszerelése, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Gyorsszervíz óradíjak Első óra: 10 000 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 9000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 80000 Ft-tól 100000 Ft-ig /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

  • Villanyszerelés kábelezés

    5800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.1

Ott van szakmailag és emberileg is.

Antal
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: tűzhely, villanybojler beüzemelés, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Hibakeresés és javítás - második órától: 7 000 Ft / óra
  • Túlfeszültség védelem beépítése 3 fázis (4 pólus, B-C típus): 78.000 Ft-tól
  • Általános villanyszerelés: 8000 Ft /óra

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3800 Ft

Attila H. - Villanyszerelés kábelezés Győrben - 1
Attila H. - Villanyszerelés kábelezés Győrben - 2
Attila H. - Villanyszerelés kábelezés Győrben - 3

2 vélemény / értékelés 4.4

A jó munkához idő kell, de cserébe tökéletes, vissza ellenőrzött munkát kaptunk. Pontos és megbízható.

Árpád
3 éve

Zoltán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elektromos hibaelhárítás, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, érintésvédelmi problémák megszüntetése.

Villanyszerelés árak:

  • Mosógép bekötése: 5000 Ft
  • Sütő bekötés: 12000 Ft /㎥
  • Villanybojler bekötés: 10000 Ft /darab

Üdv, Zoltán

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.1

Gyors, pontos, jó szakember.

Eligius
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyszerelés kábelezés Győrben

Gyakori kérdés

Villanyszerelés kábelezés: mennyi a munkadíj Győrben?

Győrben a villanyszerelés kábelezés átlagára 3900 - 7400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi véleményeket?

Győrben a villanyszerelés kábelezés szolgáltatáshoz már 53 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Győrben?

Ebben a pillanatban 41 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: villanyszerelés kábelezés.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Mivel lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például villanyszerelés kábelezés vagy az összes hasonló feladat esetén a legjobb választás egy regisztrált villanyszerelő. Most 41-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!