Villanyvezeték elosztó Győrben gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanyvezeték elosztó Győrben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyvezeték elosztó Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

Balazs

Balazs

Érdekel.

Gergely

Gergely

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyvezeték elosztó Győrben?

5700 - 10700 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Győrben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Villanyszerelési munkáim: áramkör bővítés, elektromos tűzhely bekötés budapest, tetőtartó csere..

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Villanytűzhely bekötés 24 órán belül: 19.000 Ft
  • Eon ügyintézés: 50000 Ft-tól 210000 Ft-ig /alkalom
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 16000 Ft /darab

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Villanyvezeték elosztó

    4900 Ft

Dániel N. - Villanyvezeték elosztó Győrben - 1

9 vélemény / értékelés 4.2

Kellően felkészült, gyors és precíz munka.

Simon
3 éve

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkáim: fő elosztok és fővezetékek cseréje, lakás villanyszerelés (új, felújított), lakások, házak, irodák komplett villanyszerelése.

  • Falon kívüli izzólámpás lámpák elhelyezése 2000 – 3000 Ft/db
  • Túlfeszültség védelem: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lámpa felszerelés,: 4000 Ft /darab

Üdv, Tamás

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Kollégája vagyok. Csak jót tudok róla mondani. Hozzáértésben, munka minőségben és árban is jó.

György
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Amiket vállalok: új mérőórák kialakítása, meglévő fogyasztásmérők áthelyezése új építésű családi házak komplett kivitelezése., fogyasztásmérő helyek szabványosítása, lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Termosztát beszerelése : 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • ELMŰ ügyintézés: 9.500 Ft-tól
  • Vízmelegítő vezeték kiépítés a biztosítéktábláig külső kábelcsatornában: 3.000 Ft/méter.

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Szakszerű, precíz, problémamegoldó módon dolgozik.

Emánuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték elosztó Győrben

Gyakori kérdés

Villanyvezeték elosztó: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a villanyvezeték elosztó átlagára 5400 - 10100 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Győrben?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Győrben?

Jelenleg 36 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod ha erre van szükséged: villanyvezeték elosztó.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a villanyvezeték elosztó és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.