Candy mosógép szervíz: erre van szükséged Győrben és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 19 mosógép szerelő közül! Korrekt candy mosógép szervíz árak: 5000-9500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Győrben környezetében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 mosógép szerelő most online

János

János

Еrdekel.

István

István

Sok tapasztalatom van

Géza

Géza

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a candy mosógép szervíz Győrben?

5000 - 9500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Győr dolgozom, megyében is! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Display csere 1 óra alatt. Akkumulátor csere 30 perc. Szupergyors javítások. . Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

  • Candy mosógép szervíz

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Értenek a telefonokhoz, de az ügyfélkiszolgálásban még van hova javulni.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Akkumulátor csere 30 perc. Március 8-22 is nyitva. Szupergyors javítások. Display csere 1 óra alatt. Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ, ᴀᴘᴘʟᴇ.

    3100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon precízen állt a munkához, pontosan érkezett, tájékoztatott a lehetőségekről, meghallgatta az igényeinket, mindenben segítőkész volt.

András vagyok. Helyszíni gépjavítás Országosan 6 hónap garanciával akár már ma! Márkafüggetlen szerviz 23 éves tapasztalattal a hét 6 napján. Gyors Javítás Akár Ma. Márkafüggetlen Szerviz. Az Ország Egész Területén. Márkák: AEG, Bosch, Electrolux, Indesit.

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt, gyors, megbízható – példaértékű színvonal! Ilyen hozzáállást, ritkán tapasztalni a hazai szolgáltatóknál. Köszönjük szépen a segítséget, csak ajánlani tudjuk!

Tisztelt megrendelők! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. . Display csere 1 óra alatt. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc. Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    3300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt, gyors munka.

György vagyok. Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. szerviz futár. minőség, precizitás. márkafüggetlen szerviz. időpont foglalás.

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Szuper gyors, korrekt, segítőkész.

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő candy mosógép szervíz közben Győrben

Népszerű kérdés

Candy mosógép szervíz: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a candy mosógép szervíz átlagos díja 4500 - 8400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Győrben a turbófeltöltő beépítés szolgáltatáshoz már 25 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosógép szerelőt Győrben?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TURBÓFELTÖLTŐ BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk mosógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: turbófeltöltő beépítés.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a turbófeltöltő beépítés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: candy mosógép szervíz?

A turbófeltöltő beépítés és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.