Hűtő gáz töltés: erre van szükséged Győrben és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 17 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtő gáz töltés árak: 5000-9500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Győrben közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 hűtőgép szerelő most online

Daniel

Daniel

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtő gáz töltés Győrben?

5000 - 9500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Péter vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. iPhone, iPad és Mac alkatrészekjavítása, cseréje. iPad. Mac. Apple Watch. iPhone. Modellek: iPhone, iPad, Mac.

  • Hűtő gáz töltés

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, profi munka. Rendkívül segítőkész, udvarias. Nagyon elégedettek vagyunk a munkájával.

Miklós, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Bankkártyás fizetés. Garancia a javításokra. Országosan. .

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Profi és gyors munkavégzés. A hívásomtól számítva a 2. munkanapon már tudtak jönni, 45 perc alatt kész volt a bojler javítása.

Üdvözlöm! Mosógépek Mosogatógépek Szárítógépek Villany tűzhelyek Sütők Főzőlapok Szervize

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Profi, gyors, korrekt!

Üdvözlöm a profilomon. Rövid határidővel. Garanciával. Előzetes árajánlat telefonon.

    5500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Az első telefonhívásomat követően 3 órán belül!! megjavította a mosógépem. Nagyon jó szakember. Eleve hozta az alkatrészeket, ami az elmondásom alapján esetleg kellhetett a gyors, precíz javításhoz.

Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Érdemes telefonon érdeklődni. A megbeszélt időben gyors hibafelmérés és infirmáció a készülékről. Segítőkész, közvetlen. Csak ajánlani tudom.

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtő gáz töltés közben Győrben

Népszerű kérdés

Hűtő gáz töltés: mennyi az ára Győrben?

Győrben a hűtő gáz töltés átlagára 4500 - 8400 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Győrben az autó tetőkárpit javítás szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hűtőgép szerelőt Győrben?

Ebben a pillanatban 16 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ TETŐKÁRPIT JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok hűtőgép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható karosszéria lakatost hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: autó tetőkárpit javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy hűtőgép szerelő?

Egy jó karosszéria lakatos pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha hűtőgép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!