Régi varrógép állvány felújítás: erre van szükséged Győrben és környékén?

Varrógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj varrógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 18 varrógép szerelő közül! Korrekt régi varrógép állvány felújítás árak — 5800-10800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Győrben környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 varrógép szerelő most online

Balazs

Balazs

Еrdekel.

Zoran

Zoran

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a régi varrógép állvány felújítás Győrben?

5800 - 10800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb varrógép szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező varrógép szerelőt!

Péter vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. iPhone, iPad és Mac alkatrészekjavítása, cseréje. iPad. Mac. Apple Watch. iPhone. Modellek: iPhone, iPad, Mac.

  • Régi varrógép állvány felújítás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, profi munka. Rendkívül segítőkész, udvarias. Nagyon elégedettek vagyunk a munkájával.

Győr dolgozom, megyében is! Bízza tapasztalt szakembereinkre elektromos sütője javítását, beszerelését. Márkafüggetlenül vállaljuk elektromos sütők javítását korrekt áron.

    4100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, precíz, segítőkész szervíz. Elérhetőek mindig. Ha nem telefonon akkor e-mailben. Csak ajánlani tudom! 10/10es szolgáltatás. 1 hét alatt sikerült 2terméket megjavítaniuk, nem volt hetekig várakozás. 👌👌👍

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Márkás klímarendszerek felszerelése, javítása vagy cseréje, akár lakásfelújítási támogatással! Rövid határidőn belül vállalajuk a nálunk vásárolt készülék kiszállítását és telepítését! Akciós árak.

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Rendkívül segítőkész és magas szakmai tudású. Mindenkinek bátran ajánlom, biztos, hogy fogok még hozzá fordulni, ha elektronikai problémám adódik.

Üdvözlöm! Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. Helyszíni szerviz. Telefonos konzultáció.

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Kedves és készséges szerelők! Teljeskörű szakértelem! Köszönöm a segítséget!

Antal vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hűtő és Klímatechnikai Berendezések Telepítése, Beszerelése, Javítása és Karbantartása! Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Profi-Szakszerű Munka. Országosan. Teljeskörű Szolgáltatás. Klíma Fűtésre is.

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Rendkívüli segítőkészség, probléma megoldás. Jó hogy vannak még ilyen szakik. Mindent köszönünk

Rendelj varrógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy varrógép szerelő régi varrógép állvány felújítás közben Győrben

Régi varrógép állvány felújítás: milyen árak vannak Győrben?

Győrben a régi varrógép állvány felújítás átlagos díja 4200 - 8000 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható értékeléseket?

Győrben az akkumulátor beszerelés szolgáltatáshoz már 27 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok varrógép szerelőt Győrben?

Ebben a pillanatban 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AKKUMULÁTOR BESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk varrógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: akkumulátor beszerelés.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy varrógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő az akkumulátor beszerelés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: régi varrógép állvány felújítás?

Az Akkumulátor beszerelés és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.