Bitumenes zsindely javítás Kaposváron gyorsan és hatékonyan!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 33 tetőfedő közül! Korrekt bitumenes zsindely javítás árak — 2700-5100 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Kaposváron környékén található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 tetőfedő most online

Fülöp

Fülöp

A környeken vagyok.

Szabolcs

Szabolcs

Ingyenes kiszallas.

Csaba

Csaba

erdekel.

Mennyibe kerül a bitumenes zsindely javítás Kaposváron?

2700 - 5100 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

A tetőfedési munkát csak egyszer kell megcsinálni, de az legyen igényes és tökéletes! Csapatunk felkészülten fogad minden megkeresést, munkáinkra 20 év garanciát vállalunk.

  • Bitumenes zsindely javítás

    6900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Gyors pontos kiszolgálás

Családi házak, Társasházak Tetőfedése Felújítása, Új Tetők Építése, Ácsmunkák, Bádogozás. Gyors és Díjmentes ajánlatkérés, nincs rejtett költség! Hívj minket Most...

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Csak jót tudok róla mondani :)

Ereszcsatorna építése garanciával, határidőre, országosan minden nap 20+ év tapasztalattal. Ereszcsatornák tisztítása, javítása, tervezése és teljeskörű kivitelezése országosan. Ácsmunkák. Bádogos munkák. Tetőfedés.

    6100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Sokat járok oda, mert gyorsak, korrektek, és van minden.

Érdeklődjön tetőfedési árak iránt, kalkuláljon velünk! Tetőcserét és javítást is vállalunk

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Vas és építőanyag telep

Tetőszeerkezetek, kocsibeállók, gyorsszerkezetű házak építése, tetőfedés és ács munkák. Nehéz időkben is elérhető és megbízható szolgáltatást nyújtunk. Régi tetők cseréje. Hullámlemez felújítás. Tetőfedő szolgáltatások. Palatető felújítás. Tetők bontása.

    7400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Kedvesek az eladók. Profi csapat. A poliészter hullámlemezük tapinthatóan erősebb mint a barkácsáruhazi.

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő bitumenes zsindely javítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Bitumenes zsindely javítás: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron a bitumenes zsindely javítás átlagos díja 2600 - 4800 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok hiteles értékeléseket?

Kaposváron a bitumenes zsindely javítás szolgáltatáshoz már 33 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tetőfedőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 25 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BITUMENES ZSINDELY JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek tetőfedőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tetőfedőt megbíznod ha erre van szükséged: bitumenes zsindely javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi tetőfedő?

Egy jó tetőfedő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: bitumenes zsindely javítás?

A bitumenes zsindely javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy tetőfedőt bátran megbízhatsz vele.