Csempe felújítás Kaposvár területén!

Hidegburkolót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hidegburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb hidegburkolókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 41 hidegburkoló közül, 3400-6300 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a csempe felújítás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Kaposváron közelében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 hidegburkoló most online

Attila

Attila

A környeken vagyok.

Dezső

Dezső

Ingyenes kiszallas.

Peter

Peter

erdekel.

Mennyibe kerül a csempe felújítás Kaposváron?

3400 - 6300 Ft/nm

A legjobb hidegburkolók Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hidegburkolót!

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Ingyenes felmérés. Minőségi felújítás. Lakásfelújítás Budapest.... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fürdőkád beépítés; Panel wc felújítás, Teljes fürdőszoba felújítás, tapéta festés

  • Csempe felújítás

    3200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Gyors precíz munka jó áron

Kiépítené, javíttatná, cserélné, vagy felújíttatná a fürdőszobát? Hívjon időpontért! Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezem. A legkisebb munkától a teljes kivitelezésig. Tisztaság garancia. Ingyenes kiszállás. Garanciát vállalunk. Nyugdíjasoknak kedvezmény. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Lábas kád felújítás; Wc hátfal felújítás, 5x napos határidő, tisztasági mázolás

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon elégedettek vagyunk, tiszta,szép munkát végzett. Határidőn belül, megadott költségkereten belül, minőségi munka.Csak ajánlani tudjuk a mestert.

Kiépítené, javíttatná, cserélné, vagy felújíttatná a fürdőszobát? Hívjon időpontért! Feladatok amiket vállalok: Csempe leszedés; Wc felújítás, 7x napos határidő, szobafestés

    2800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Profi csapat, csupa jót tudok írni róluk! Pontosan megérkeznek az előre megbeszélt időpontban és tartják a határidőket. Nagyon gyorsan haladnak a munkával, de ez nem megy a minőség rovására. Igényesen, precízen dolgoznak és arra is figyelnek, hogy tiszta maradjon a lakás. Menet közben szükség volt egy kis szín-korrekcióra, de ezt is gond nélkül megoldották.

Egy új fürdőszobát szeretne? Bízza ránk a felújítást és megvalósítjuk elképzeléseit! Fürdő felújítás panel lakásokban Budapesten. 1 év mindenre kiterjedő garanciával! Feladatok amiket vállalok: Panel fürdőszoba csempézés; Wc csempézés, Új Fürdő, profi munka 4-5 nap, fürdőszoba festés

    2600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Akkor jöttek amikorra igérték, azt csinálták amit megbeszéltünk. Árajánlatot a honlapon feltüntetett árak alapján adtak, és az összeg a munka végére sem változott! Tisztán, szépen, precízen dolgoztak! Csak ajánlani tudom őket!

Fürdőszoba Otthon felújítás ötletek, képek, inspirációk. Okosotthon. Fürdőszoba, nappali, garázs, gyerekszoba, konyha ötletek, megvalósítások. Nézze meg. Építkezés. Kedvezmények. Lakberendezés. Szolgáltatások: Lakberendezés, Fürdőszoba, Konyha. Amiket vállalok: Fürdőszoba csempe felújítás; Panel wc felújítás, Új Fürdő, profi munka 4-5 nap, ház festés

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Szívből ajánlom!

Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! 15 éves tapasztalattal vállaljuk fürdőszobája komplett, teljes körű felújítását. Rejtett költségek nélkül. Előre megírt ütemterv. Szakmai csapat. 10... Főbb szolgáltatásaink: Panel fürdőszoba csempézés; Lakótelepi wc felújítás, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, csík makulatúrázás

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Gyors precíz kiszolgálás, vásárló barát, odafigyelnek a vásárlóra, kedves udvarias eladók. ❤️

Rendeld meg hidegburkoló szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hidegburkoló csempe felújítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Csempe felújítás: milyen árak vannak Kaposváron?

Kaposváron a csempe felújítás átlagos ára 4300 - 8100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hidegburkolók - hogyan választhatunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hidegburkolót Kaposváron?

Ebben a pillanatban 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést CSEMPE FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy hidegburkoló?

Egy hidegburkoló a következő feladattal bízható meg bátran: csempe felújítás vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi hidegburkoló segítségét?

Egy profi hidegburkoló a csempe felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: csempe felújítás?

A csempe felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy hidegburkolót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.