Teljes körű földelés kialakítása Kaposváron. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Földelés kialakítása Kaposváron a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Földelés kialakítása Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Érdekel.

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Bela

Bela

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a földelés kialakítása Kaposváron?

16200 - 30300 Ft

A legjobb villanyszerelők Kaposváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Főbb szolgáltatásaink: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, villanytűzhely bekötés tatabánya, komplett villanyszerelés.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Fi-relé beépítés /1fázis/ 14.000 – 16.000 Ft
  • Eon ügyintézés: 20000 Ft-tól 90000 Ft-ig /alkalom
  • Általános villanyszerelés: 8000 Ft /óra

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

  • Földelés kialakítása

    5400 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek. Kedves, segítőkész.

Tibor
3 éve

A megoldások embere vagyok. Főbb szolgáltatásaink: lámpák, kapcsolók, dugaljak cseréje, villanyszerelő gyorsszerviz, mérőhely bővítés/szabványosítás.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Mérőhely szerelési költsége 1 db - 80.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 7000 Ft /darab
  • Tűzhely bekötés: 15.000 Ft

Üdv, Zsolt

    6900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Abszolút minden rendben volt. Nagyon korrekt!

Vilmos
2 éve

Tisztelt Érdeklődő! Fő profilunk: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése 100 – 150 Ft/m
  • Szerelvényezés: 1500 Ft
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Üdv, Máté

    6300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Legközelebb is őt fogom hívni. Nagyon jó munkát végzett, az ár korrekt!

Nándor
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő földelés kialakítása Kaposváron

Gyakori kérdés

Földelés kialakítása: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a földelés kialakítása átlagára 21100 - 39600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok hiteles véleményeket?

Kaposváron a földelés kialakítása szolgáltatáshoz már 29 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kaposváron?

Most 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy profi villanyszerelő a földelés kialakítása mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A földelés kialakítása és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a földelés kialakítása és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok tapasztalt specialista van, aki kész megoldani a problémát.