Lakáselosztó bekötése Kaposváron területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Lakáselosztó bekötése Kaposváron a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Lakáselosztó bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Levente

Levente

Ma is elvállalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a lakáselosztó bekötése Kaposváron?

16100 - 30200 Ft

A legjobb villanyszerelők Kaposváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Szilveszter vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: elektromos hálózat bővítés, elektromos tűzhely bekötés budapest, gyenge áram kiépítése (tv, internet, riasztó).

Milyen villanyszerelő árak:

  • Lakásfelújítás: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Falon kívüli kábelcsatornás szerelés: 5000 Ft-tól 7000 Ft-ig /kiállás
  • Sütő bekötés: 15.000 Ft /㎥

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Lakáselosztó bekötése

    6200 Ft

Szilveszter D. - Lakáselosztó bekötése Kaposváron - 1
Szilveszter D. - Lakáselosztó bekötése Kaposváron - 2

2 vélemény / értékelés 4.6

Máskor is Őt fogom hívni ha szükségem lesz villanyszerelőre. Pontosan érkezett. Segítőkész volt, minden kérdésre válaszolt. Pontos, precíz munkát végzett. Mindent elmagyarázott. Ár-érték arányban is teljesen korrekt volt a munkadíj.

Rezső
3 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: társasházi problémák gyors elhárítása, biztosítéktábla csere, lakások, házak, irodák komplett villanyszerelése.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 15.600 Ft
  • Családi házak lakások komplett villamos hálózatának kiépítése, korszerűsítése: 7500 Ft /㎡
  • Villanyszerelés munkafelmérés, árajánlat készítés: 1 Ft /alkalom

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    7300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.4

Köszönöm szépen az elvégzett munkát, elégedett vagyok,

Domonkos
3 éve

Béla, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Főbb szolgáltatásaink: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, átalakítás.

Villanyszerelő árak:

  • Mérőhely szabványosítás: 90.000 Ft-tól
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Bojler szerelés: 7500 Ft-tól 11250 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon korrekt szakember. Teljes mértékben meg voltam elégedve.

József
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lakáselosztó bekötése Kaposváron

Népszerű kérdés

Lakáselosztó bekötése: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a lakáselosztó bekötése átlagára 14600 - 27500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Kaposváron?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kaposváron?

Most 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a lakáselosztó bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen esetben lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A lakáselosztó bekötése és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a lakáselosztó bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.