Lakótelepi erkély felújítás Kaposvár területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 40 generálkivitelező közül! Korrekt lakótelepi erkély felújítás árak — 60500-113400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Kaposváron közelében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 generálkivitelező most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mihaly

Mihaly

Mennyibe kerül a lakótelepi erkély felújítás Kaposváron?

60500 - 113400 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Ha felújításban vagy építésben van szüksége szakemberre keressen minket elérhetőségeinken. Teljes körben vállalunk lakásfelújítást az ajánlatkészítéstől a kulcsra kész átadásig. Feladatok amiket vállalok: Öntapadós vinyl padló lerakása; Fal festés; Ereszdeszka festés. Lakásfelújítás garanciával

  • Lakótelepi erkély felújítás

    5400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt kommunikáció, minőségi munka, elfogadható ár/érték arány. Pontos, gyors, megbízható csapat. A szükséges szakértelmet magabiztosan birtokolja.Vigyáztak mindenre. Nem csináltak az elkerülhetetlennél több koszt. Ha szükség lesz rá, máskor is őket hívom.

A panellakás is lehet igényes, szép és egyedi. Bízza ránk a tervezéstől a kivitelezésig. Legyen egyedi, igényes és szép fürdőszobája. Ön megálmondja, mi megépítjük! Ingyenes felmérés. Exclusive kialakítások. Megbízható, precíz csapat. Minőségi felújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ház felújítás; Gipszkarton szerelés; Lakótelepi wc felújítás. Rövid határidők vállalása

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Szuperek voltak. Gyors segítség kellett és meg is kaptam. Telefonos egyeztetés nagyon szimpatikus volt. Mindent elmagyaráztak. Előtte másik 2 céggel is egyeztettem akik hozzá nem értésem miatt lekezelően beszéltek velem. Ebben a hivásban ezt nem tapasztaltam. Szépen dolgoztak és nem hagytak rumlit. Fél órán belül készen voltak. Korrekt munka

Lakás-és Házfelújítás. Vállaljuk lakások felújítását, átalakítását, bővítését, festését. Teljeskörű Lakásfelújítás Épületgépészet, Villanyszerelés, Nyílászárók Cseréje, Festés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Parketta javítás; Gipszkarton vakolás; Járólap festés. Generálkivitelező

    1900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Megkeresésre nagyon gyorsan kaptam válaszokat, és a cseréhez is időpontot. Megbeszélés szerint, időben érkezett a csapat, gyors, korrekt munkát végeztek, melyet ezúton is köszönök. Sajnos az új bojler elektronikája nem működik tökéletesen, így azt cserélni kell, ennek intézéséhez is kaptam segítséget - remélem, hamarosan rendben lesz. Ügyes, gyors és korrekt csapat, jó szívvel ajánlom.

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Panel fürdőszoba csempézés; Vályogfal vakolás; Cső festés. Teljes körű lakásfelújítás

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt profi vállalkozó.Már telefonon is részletes mindenre kiterjedő tájékoztatást adott, melyet véglegesen is megmaradtak. Rövid vállalási időt adtak, azt percnyi pontosan betartottak A szerelők kulturált viselkedésű, nagyon jól szerszámozottak voltak, munkájukat kifogástalan minőségben rövid idő alatt elvégezték.. Tevékenységükkel semmiféle szennyezettséget nem hagytak maguk után. Nagyi jó, hogy van ilyen vállalkozó. Csak jó-szívvel tudom ajánlani Őket. Sok munkát kívánok részükre. Budapest, XI. kerületből.

Vállaljuk lakása, háza teljeskörű felújítását tapasztalt szakemberekkel, határidőre. Generálkivitelező szakembereink több évtizedes tapasztalatot tesznek minden munkánkba. Gipszkartonozás. Felújítás. Kertrendezés. Ingyenes ajánlatkérés. Burkolás. Festés. Szolgáltatásaink: Fűrészporos tapétázás; Dekor glettelés; Mennyezet festés. Idei technológia, tavalyi árak

    2400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan, hatékonyan végezték a szerelést, és mindent nagyon érthetően és alaposan elmagyaráztak, ami a hozzá nem értő személy számára kínai lenne, és a gond is megoldódott, amivel kerestük őket (sípoló bojler). Mindenképp ajánlom őket.

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Kulcsrakész házak. Amiket vállalok: Panel fürdőszoba felújítás; Mennyezeti repedések eltüntetése; Panel erkély felújítás. Teljes körű házfelújítás.

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Emberek! Ha bojler gondotok van csak őket hívjátok! Gyors! Kiemelkedő szakszerűség! Kedves, udvarias szakemberek! Precíz munka! Egy óra alatt volt új bojlerem, vizem, megszabadítottak a régitől! Köszönöm!

Misi Sz
2 éve

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező lakótelepi erkély felújítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Lakótelepi erkély felújítás: milyen árak vannak Kaposváron?

Kaposváron a lakótelepi erkély felújítás átlagos ára 5900 - 11100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Generálkivitelezők - mi alapján választhatunk Kaposváron?

Kaposváron a lakótelepi erkély felújítás szolgáltatáshoz már 29 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok generálkivitelezőt Kaposváron?

Most 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LAKÓTELEPI ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk generálkivitelezőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált generálkivitelezőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: lakótelepi erkély felújítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi generálkivitelező segítségét?

Egy jó generálkivitelező a lakótelepi erkély felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha generálkivitelezőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!