Erkély felújítás Kaposváron gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 30 generálkivitelező közül, 40800-76500 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kaposváron bérelj fel a legjobb szakembereket a erkély felújítás! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Kaposváron közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 generálkivitelező most online

Pal

Pal

erdekel.

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az erkély felújítás Kaposváron?

40800 - 76500 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Cégünk vállalja lakások és házak gipszkartonozását, álmennyezetek, boltívek elkészítését. Szakembereink korszerű technikák segítségével teljes körű felújítástt vállalnak. Amiket vállalok: Könnyűszerkezetes ház felújítása; Gipszkarton felrakása; Konyhaszekrény festés. Nálunk mindent megtalálsz

  • Erkély felújítás

    3600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Precíz és nagyon szép munka.Le a kalappal.Csak ajánlani tudom

Mi garantáljuk a kiváló minőséget. Lakásfelújításához Kérjen Ajánlatot mielőbb! Fő profilunk: Panel konyha felújítás; Nemesvakolat felhordás; Parketta festés. Konzultáció, tervezés, kivitel

    2700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Kiváló és precíz munka! Ajánlani tudom!

Zsolt W.
Zsolt W. 5600 Békéscsaba Online

Lakásfelújítás generálkivitelezés, a lakásod tökéletes kényelméért mi mindent megteszünk. Mindent megteszünk a burkolástól a belső építészetig, hogy teljesen otthonos legyen minden. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Komplett fürdőszoba felújítás; Gipszkarton javítása; Lépcső festés. Házfelújítás szakemberekkel

    2100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon jók!

Adm DnS
2 éve

Lakás-és Házfelújítás. Vállaljuk lakások felújítását, átalakítását, bővítését, festését. Belső terek átalakítása, vizes blokkok felújítása, homlokzatok hőszigetelése. Sokéves Tapasztalat. Gyors Precíz Muka. Gyors Ajánlatadás. Teljeskörű megoldás. Tervezhető Határidők. Amiket vállalok: Panel konyha felújítás; Plafon glettelése; Erkély műkő felújítás. Lakásfelújítás

    2500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Szèp,kiemelkedő munka ,megbízható,gyors elvègzès

A felújításnak nem kell rémálomnak lennie! Tanácsadásunkon szakszerű segítséget nyújtunk! Lakásfelújításon töröd a fejed? Szaktanácsadásunkon minden kérdésedre választ kaphatsz! házfelújítás. lakásfelújítás. Főbb szolgáltatásaink: Bontás nélküli fürdőszoba felújítás; Festés előtti falmosás; Panel erkély felújítás. Mindent elvégzünk

    2100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Csak ajánlani tudom!

Mari Som
2 éve
Rudolf M.
Rudolf M. 5623 Békéscsaba Online

Házát, lakását minőségi módon felújítjuk, gyorsan és pontosan. Kérjen Ajánlatot! A lakásfelújítás a fontos szerkezeti elemekkel kezdődik és a belsőépítészettel végződik. Mindent egykézből. Aktuális trendek szerint. Ingyen helyszíni felmérés. Főbb szolgáltatásaink: Szalagparketta lerakása; Mennyezeti repedések eltüntetése; Szobafestés. Stresszmentes lakásfelújítás

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Klíma vásárlás alkalmával hozott össze velük a sors,több ismerősöm ajánlásával!! Jókedélyű szimpatikus profi csapat,akik korrekt áron, gyorsan ,tisztán dolgoznak és a megbeszélt időpontban ott vannak!! Szóval le a kalappal,és ajánlom én is őket mindenkinek!!!

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező erkély felújítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Erkély felújítás: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron az erkély felújítás átlagos ára 15900 - 29900 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok generálkivitelezőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy generálkivitelező?

Egy generálkivitelező a következő feladattal kereshető meg: erkély felújítás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi generálkivitelező segítségét?

Egy megbízható generálkivitelező az erkély felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: erkély felújítás?

Az Erkély felújítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy generálkivitelezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.