Alaplap javítás szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 7 számítógép szerelő közül! Korrekt alaplap javítás árak: 5200-9800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kaposváron környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 számítógép szerelő most online

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Dusán

Dusán

Mennyibe kerül az alaplap javítás Kaposváron?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

Kedves érdeklődő! Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 9990 Ft Munkaidő: 1-2 nap

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, BGA chip csere, HP szerviz. Notebook javítás, HP laptop szerviz, Kategóriák, Nem indul az operációs rendszer, Alaplapi csatlakozó csere (DC, LAN, Audio, stb…)

  • Alaplap javítás

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Félelmetes mester és érzékeny ember. Ha ezt a felülvizsgálatot olvassa, és hezitál, hogy ezt a szakembert válassza, tegye félre a kétségeit.

Mihály, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Expressz tisztítás normál laptophoz. 2 órán belül alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta, valamint thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 14990 Ft Munkaidő: 2 óra

Kiegészítő szolgáltatásaink:, Laptop SSD meghajtó csere, Laptop HDD hibák smart kódok, Alaplap javítás, Laptop töltő, Alaplapi problémák

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Minden szuper. A számítógép nagyon gyorsan működik! Nagyon hálás a kiváló munkájáért. Remélem, hogy gyümölcsöző együttműködésben lesz részünk! 👍

A megoldások embere vagyok. Expressz tisztítás üzleti / gamer laptophoz. 2 órán belül Alapos külső-belső tisztítás. Belső tisztításnál teljes por tisztítás és hővezető paszta és thermál padek cseréje. Ventilátor karbantartás. Külső tisztításnál a burkolatok tisztítása, kijelző tisztítás. Ár: 19990 Ft. Munkaidő: 2 óra

Szerviz szolgáltatásunk:, Adatmásolás vagy adatmentés hozott hordozóra, Windows 10 javítás, Nyomtató javítás, TouchPad nem működik, ugrál, Operációs rendszer klónozása

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Köszönöm! Félelmetes. A szakma profija, mindent időben elvégzett. Megjavította a laptopomat és ajánlásokat adott, ingyenes diagnosztikát végzett.

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő alaplap javítás közben Kaposváron

Gyakori kérdés

Alaplap javítás: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron az alaplap javítás átlagos ára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Számítógép Szerelők - mi alapján válasszunk Kaposváron?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek számítógép szerelőt Kaposváron?

Most 12 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ALAPLAP JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok számítógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható számítógép szerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: alaplap javítás.

Milyen munkákhoz kérheted egy számítógép szerelő segítségét?

Egy profi számítógép szerelő az alaplap javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor számítógép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!