Kávéfőző szivattyú javítás szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 9 szerelő közül! Korrekt kávéfőző szivattyú javítás árak — 5100-9600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kaposváron közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 szerelő most online

Peter

Peter

Еrdekel.

Lórant

Lórant

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kávéfőző szivattyú javítás Kaposváron?

5100 - 9600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb autóvillamossági szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Kedves érdeklődő! Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Márkafüggetlen szervíz. 20 éves tapasztalat. Országosan. Telefonban árat adok.

  • Kávéfőző szivattyú javítás

    4500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Kedves,segitökesz kiszolgalo

Gyula vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. . Országosan. Garancia a javításokra. Bankkártyás fizetés.

    4900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan dolgoznak, kíváló minőségben!

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Hűtő és Klímatechnikai Berendezések Telepítése, Beszerelése, Javítása és Karbantartása! Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Országosan. Teljeskörű Szolgáltatás. Korrekt Árak. Árajánlat szinte Azonnal.

    4600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Ha bajom van felkereslek titeket.

Heartless
2 éve

Kaposvár dolgozom, megyében is! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Élettartam Garancia. Minőségi Alkatrészek. Szerviz futár. Árgarancia. Akár 1 Órán Belül. Magas szakértelem.

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsan, elérhető áron javították meg a mikrómat.

Üdv János vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Szakszerű javítás és szerelés. Teljes körű garancia, 12 év szakmai tapasztalat. Hívjon. Gyors és minőségi szolgáltatás. villanybojler szerelés, rejtett költségek nélkül. Teljeskörű garancia. Ingyenes kiszállás. Szolgáltatások: Villanybojler szerelés, Villanybojlerek javítása.

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A kiszolgálás gyors és nem csak vérnyomásmérőket, hanem más kisebb (zömmel talpmasszázs etc) elektronikus gépeket is javítanak. Sajnos nincs látható fix ártábla és a gyors javítás után már csak az árat hallja az ember.

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő kávéfőző szivattyú javítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Kávéfőző szivattyú javítás: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a kávéfőző szivattyú javítás átlagos díja 5000 - 9300 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi véleményeket?

Kaposváron a fényszóró felújítás szolgáltatáshoz már 14 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szerelőt Kaposváron?

Most 11 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÉNYSZÓRÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autóvillamossági szerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: fényszóró felújítás.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi szerelő segítségét?

Egy jó autóvillamossági szerelő a fényszóró felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!