Lg mosógép szervíz: erre van szükséged Kaposváron és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 mosógép szerelő közül! Korrekt lg mosógép szervíz árak: 4500-8400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Kaposváron környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 mosógép szerelő most online

Gábor

Gábor

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

Tamás

Tamás

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a lg mosógép szervíz Kaposváron?

4500 - 8400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Gyula vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. . Országosan. Garancia a javításokra. Bankkártyás fizetés.

  • Lg mosógép szervíz

    4900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan dolgoznak, kíváló minőségben!

Imre, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mi elhárítjuk a problémát rövid időn belül, garanciával. Hívjon bizalommal. Korrekt ár, gyors munka, teljeskörű garancia. Ingyenes kiszállás. Teljeskörű garancia.

    3600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Olcsó és profi szerelő!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Az LG OLED evo minden szempontból emeli a tévézés élményét - Tudjon Meg Többet! HDR 10 Pro. WebOS 6.0. Dolby Atmos. Alacsony kékfény. 100%-os színerősség.

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

I Phone 7 töltőcsatlakozó cserével kerestem fel őket e-mailben.A válasz e-mail gyorsan jött normális hangvételben ,megállapították hogy nincs baja a készüléknek csak túl sok szennyeződés ment bele,2 perc alatt ki lett pucolva grátiszba. Ez nagyon korrekt mert simán beránthattak volna 15 ropival. Én inkább ide hordanám a telefonomat mint bármelyik GSM be.

Üdvözlöm a profilomon. Megjavítjuk, kitisztítjuk számítógépét, laptopját. Segítünk a telepítésben, frissítésben. Megjavítjuk, kitisztítjuk számítógépét, laptopját. Elhárítjuk számítógépes problémáit. Házhoz is megyünk. Házhoz megyünk. 20+ év...

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon udvarias kiszolgálás, hozzáértő munkatársak.

Üdvözlöm! Hívjon minket, ha kávégépének felújításra, szervizelésre vagy karbantartásra van szüksége! Automata, karos vagy kapszulás kávégép szervizelés esetén és számíthat a segítségünkre!

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

A mosógépemmel volt egy kis probléma és akkor hívtam őket. Bátran ajánlom másoknak is mert megbízhatóak és nem kell sokat várni rájuk. Köszönöm! Nagyon hálás vagyok!

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő lg mosógép szervíz közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Lg mosógép szervíz: mennyibe kerül Kaposváron?

Kaposváron a lg mosógép szervíz átlagára 4300 - 8100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi véleményeket?

Kaposváron a motorcsere szolgáltatáshoz már 13 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek mosógép szerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 10 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MOTORCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: motorcsere.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy mosógép szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a motorcsere mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha mosógép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!