Telefon takarítás szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 9 telefon szerelő közül! Korrekt telefon takarítás árak: 5200-9800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kaposváron környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

Rudolf

Rudolf

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Károly

Károly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon takarítás Kaposváron?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízható iPhone és Android szerviz. Szervizünk 2015 óta működik Óbuda szívében, naponta több mint 200 Apple, Samsung, Huawei vagy Xiaomi késüzlék kerül javításra szakképzett szerelőink által, ennek köszönhetően ügyfeleink már több mint 15.000.000 Ft-ot takarítottak meg az egyéb alternatívákkal szemben.

Amiket vállalok:, telefon szoftver javítás, vezetékes telefon javítás, iphone x akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, telefon kamera javítás

  • Telefon takarítás

    5600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

A szerelő mindent gyorsan és jól csinált. Nagyon elégedett a termékkel, és további javításokat fogok keresni.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Üvegfólia, képernyő, frissítés! ITT minden is megtalálható! Írj üzenetet avagy hívj a megadott számon!

Amiket vállalok:, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás, vezetékes telefon javítás, telefon mikrofon javítás, iphone x akkumulátor csere

    5400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Tetszett az ezermester, megpróbálta megoldani a problémát, és nem a nehezebb utat választotta. Dolgozott a lelkiismeretén.

Üdvözlöm! Ha a javítás után később bármi problémát észlelsz készülékeden, nyugodtan hozd vissza hozzánk, mi nem futunk el, biztos találunk rá megoldást.

Főbb szolgáltatásaink:, samsung telefon üvegcsere, alcatel kijelző javítás, telefon mikrofon javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, képernyő csere

    6400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Mielőtt adtam a munkát Őszinte volt az alkatrészek cseréjének lehetőségeiről és az árról.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon takarítás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Telefon takarítás: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a telefon takarítás átlagára 3700 - 6900 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján válasszunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Kaposváron?

Ebben a pillanatban 11 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést RIASZTÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: riasztó javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a riasztó javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: telefon takarítás?

A riasztó javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.