Környezettanulmány: erre van szükséged Kaposváron és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 22 magánnyomozó közül! Korrekt környezettanulmány árak: 27800-52200 Ft/alkalom. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Kaposváron környezetében található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 magánnyomozó most online

Zsolt P.

Zsolt P.

Kedvezményt adok

Ferenc D.

Ferenc D.

Tapasztalt vagyok

Dávid G.

Dávid G.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a környezettanulmány Kaposváron?

27800 - 52200 Ft/alkalom

A legjobb magánnyomozóok Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Célszemély követés, lehallgatás, megfigyelés. Visszaélés leleplezése, bizonyíték gyűjtés. Hűtlenség leleplezése, hűségpróba. Családfa kutatás és eltűnt személy felkutatása.

  • Környezettanulmány

    6900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Profi csapat !! Mindeki biztonságban van aki őket alkalmazza.

Krisztina
2 éve

Egységes formaruha, online ellenőrző rendszer 24 órás felügyelettel - beavatkozó egységgel

    6700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Jó csapat Szimpatikus

Dóra
2 éve

Ne éljen kétségek között, keressen bizalommal és én kiderítem az igazságot! 11 éves rendőr nyomozói tapasztalattal rendelkezem. Hívjon még ma bizalommal! Nagy vállalati bűntények.

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Netter Service

Imre
2 éve

Maximális diszkréció, sikeres nyomozás és országos kapcsolati rendszer. Mi utána járunk annak, amire szüksége van. Keressen minket bizalommal! Sokéves tapasztalat.

    7700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon rendes, korrekt, segítőkész csapat!

Ernő
2 éve

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek. Teljes diszkréció. Kamerák, riasztók, kapuk. Kül- és beltéri érzékelők. Komplex megoldások.

    6500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

A kikötőben az őreik lekezelő,modortalan,bunkó,parasztok!!!Az összeset lecserélném vagy fel sem vennék ilyeneket!!Selejtek...

Balázs
2 éve

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó környezettanulmány közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Ablak zárcsere: mennyi az ára Kaposváron?

Kaposváron az ablak zárcsere átlagára 5400 - 10100 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakatosok - hogyan választhatunk Kaposváron?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek lakatost Kaposváron?

Most 27 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ABLAK ZÁRCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok lakatost?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lakatost megbíznod ha a következőre van szükséged: ablak zárcsere.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi lakatos segítségét?

Egy profi lakatos az ablak zárcsere mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: ablak zárcsere?

Az Ablak zárcsere és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy lakatost bátran megbízhatsz vele.