Tevékenységi kör bővítés szolgáltatásra van szükséged Kaposváron és környékén?

Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 23 könyvelő közül! Korrekt tevékenységi kör bővítés árak — 23400-44000 Ft/alkalom. érelje fel a legjobb specialistákat Kaposváron! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Kaposváron környezetében dolgozó szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 könyvelő most online

Klaudia N.

Klaudia N.

Tudok segíteni.

Marianna B.

Marianna B.

Közeli megoldás.

József H.

József H.

Érdekel.

Mennyibe kerül a tevékenységi kör bővítés Kaposváron?

23400 - 44000 Ft/alkalom

A legjobb könyvelők Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező könyvelőt!

Tisztelettel Üdvözlöm! Tata, Tatabánya, Komárom, Szomód , vonzáskörzetéből várom leendő ügyfeleimet. Nem szokványos könyvelő irodaként végzem a munkámat. Az ügyfeleimmel napi kapcsolattartásban személyes konzultációban pénzügyi és munkaügyi feladtok ellátásában is részt veszek. Nincs sok ügyfelem és nem is vállalok sok ügyfelet. Számomra a precíz és pontos felelősségteljes munkavégzés nagyon fontos. Mottóm: az ügyfél érdekeit kell a szemünk előtt tartani, és a számára legmegfelelőbb adózási módot kiválasztani. Segíteni a jogszabályok útvesztőiben, családias hangulatot kialakítani egymást segíteni. Nem beleveszni a mindennapok taposómalmába.....

  • Tevékenységi kör bővítés

    6900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Több éve megbízhatóan végzik munkájukat!!!

Boncsér
2 éve

Mérlegképes könyvelő , illetve adótanácsadói végzettséggel, széles körű szolgáltatásokkal állok leendő Ügyfeleim rendelkezésére. A szakmai szempontok mellett erős hangsúlyt fektetek az Ügyfelekkel való kapcsolattartásra. Jelenlegi és leendő partnereimmel a kölcsönös és feltétlen bizalmon alapuló üzleti kapcsolatra törekszem, hiszen ebben a szakmában ez elengedhetetlen. Munkámat a lehető legnagyobb hozzáértéssel, alapossággal, és korrekt áron végzem, folyamatosan képzem magam, több szakmai fórum tagja vagyok. Rendelkezem felelősségbiztosítással. Leendő ügyfeleinknek folyamatos segítséget nyújtok vállalkozása életében valamint a cégalapítás menetében, szükség esetén jogi támogatással. Szolgáltatásaimat az Ön egyéni igényeinek megfelelően határozzuk meg, emellett rendszeres tájékoztatással és tanácsadással látjuk el valamint igény esetén a hatóságok előtti teljes körű képviseletet nyújtunk ügyfeleink részére. Irodánk célja, hogy vállalkozása a lehető legeredményesebben működjön és profitáljon Önnek.

    6900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Gyors reagálás. Köszönöm.

András
2 éve

Egyéni vállalkozások, bt.-k, kft.-k, rt.-k, társasházak, társadalmi szervezetek teljes körű könyvelése. Bérszámfejtés, TB ügyintézés. Magánszemélyek szja bevallásának elkészítése. Szakmai tanácsadás. Szabályzatok aktualizálása, elkészítése. Részvétel könyvvizsgálati tevékenységben.

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Megbeszélt időpontot elfelejtették, állítólag a hölgynek el kellett mennie, természetesen nem értesített róla, arra hivatkozva, hogy a számomat nem találta. Arról ne is beszéljünk, hogy az ott található férfi milyen modorban beszélt velem.

László
2 éve

Sziasztok! Több éves szakmai gyakorlattal rendelkezek könyvelés területén. Egyéni vállalkozások alapítását, könyvelését vállalom. Kisebb cégek teljes körű könyvelését, bérszámfejtését. Részletekért hívj bizalommal. Köszönöm!

    5000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Csak ismételni tudom a 3 évvel ezelőtti véleményünket: Megbízható, pontos, szakmailag kifogástalan, segítőkész, a munkánkat mindig támogató Könyvelőiroda! Speciális témákban is számíthatunk Rájuk.

Andi
2 éve

20 éves szakmai tapasztalattal, mérlegképes regisztrációval, szakmai felelősségbiztosítással és ügyvédi háttérrel rendelkező irodánk várja leendő megbízói jelentkezését. Teljes körű számviteli szolgáltatás ellátását vállaljuk kkt.-k, bt.-k, kft.-k, rt.-k, részére. A könyvelőiroda szolgáltatásai: könyvelés; távkönyvelés (on-line könyvelés); kettős könyvvitel vezetése; adótanácsadás; üzletviteli tanácsadás; STARTUP - vállalkozási tanácsadás induló vállalkozások részére; munkaügyi feladatok ellátása; bér és társadalombiztosítási ügyintézés; bérszámfejtés; SZJA, KATA bevallás elkészítése; kimutatás, mérleg, adóbevallás, beszámoló készítése; ügyfélképviselet hatóságok (NAV és TB) előtt; cégalapítás; vállalkozások átalakulásával kapcsolatos számviteli szolgáltatás ellátása (megszűnés, beolvadás, szétválás, végelszámolás, felszámolás); lehetőség van a könyvelési anyagok vállalkozás telephelyén történő átadására.

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható cég! Kiváló pénzügyi tanácsokat kapok tőlük évek óta. Ajánlom őket!

Enikő
2 éve

A Magyar Könyvvizsgálói Kamara nyilvántartásában 002012 számon regisztrált könyvvizsgáló vállalkozás, amely a jogszabályi kötelezettségen alapuló könyvvizsgálatok mellett átalakulások könyvvizsgálatát is vállalja. Emellett kiszervezett formában 30 éve végezzük kisvállalkozások teljes könyvelési és bérszámfejtési feladatait, a könyvelés, az adózás, a mérlegkészítés és egyéb adatszolgáltatás terén sokféle profilban jelentős gyakorlatot szereztünk, előtérbe helyezve a digitális adatfeldolgozási folyamatok megbízható gyakorlati alkalmazásait is. A szakmai feladatokat könyvvizsgáló és szakképzett munkatársak végzik, cégek gazdálkodásának minden fázisában, alapítástól a végelszámolásig minden téren tanácsadással is számíthatnak segítségünkre.

    7800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Szakmailag profik és korrektek.

János
2 éve

Rendelj könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy könyvelő tevékenységi kör bővítés közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Bútor restaurálás: mennyi a munkadíj Kaposváron?

Kaposváron a bútor restaurálás átlagos díja 7400 - 13800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorrestaurátorok - hogyan választhatunk Kaposváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorrestaurátort Kaposváron?

Most 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BÚTOR RESTAURÁLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek bútorrestaurátort?

Megéri egy Qjob-on regisztrált bútorrestaurátort megbíznod akkor, ha erre van szükséged: bútor restaurálás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi bútorrestaurátor segítségét?

Egy jó bútorrestaurátor a bútor restaurálás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen helyzetben van szükséged a következőre: bútorrestaurátor?

Ha egy megbízható bútorrestaurátor segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A bútor restaurálás és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.