Dupla konnektor bekötés Kecskeméten gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Dupla konnektor bekötés Kecskeméten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Dupla konnektor bekötés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

Győző

Győző

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvállalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a dupla konnektor bekötés Kecskeméten?

1400 - 2700 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkákkal, helyiségek, lakások felújításával és bontásával foglalkozok. A munkákat pontosan, igényesen és határidőn belül végzem el.

Fő profilunk: elektromos hőtárolós kályhák javítása, mérőhelyek kiépítése, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

Szolgáltatások és árak:

  • Régi villanyvezetékek kibontása, új vezetkek hornyainak kivésése 1 fm - 2250 Ft
  • Lámpa csere vagy új lámpa felszerelése : 4000 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 1000 Ft-tól 1500 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Dupla konnektor bekötés

    6400 Ft

Tamás H. - Dupla konnektor bekötés Kecskeméten - 1
Tamás H. - Dupla konnektor bekötés Kecskeméten - 2
Tamás H. - Dupla konnektor bekötés Kecskeméten - 3

6 vélemény / értékelés 4.3

Mindenkinek ajánlom. Én a jövőben is őt hívom. Gyors, korrekt, precíz szakember.

Szilárd
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Felelősségteljes villanyszerelő házaspár vagyunk több mint 15 éves tapasztalattal. Nem iszunk, nem dohányzunk. Sokféle helyszínej módunkban áll munkát végezni, miután megtekintettük. Szívesen segítünk Önnek.

Villanyszerelési munkáim: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), elektromos tűzhely bekötés budapest, kismegszakítók cseréje, hibás, tűzveszélyes kötések újrakötése, javítása, hibaelhárítása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Horonyvésés téglafalban 400 – 550 Ft/m2
  • Csillár felszerelése: 4000 Ft /darab
  • Kismegszakító cseréje: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Teljesen elégedett vagyok.

Nándor
3 éve

Üdv Győző vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Villanyszerelői szakmai képesítésem után a villanyszerelés különböző területein dolgoztam. Széleskörű tapasztalatot szereztem a szekszárdi épületek építése és díszítése során, korszerű villanyszerelési munkákat végeztem, megfelelő anyagok felhasználásával. Munkám során többféle világítással kapcsolat dizájn megoldást alkalmaztam. Aztán hosszú ideig karbantartó villanyszerelőként dolgoztam ötcsillagos szállodákban vagy vidéki elit üdülőhelyeken. Tapasztalatomnak köszönhetően mindig megtalálom a legjobb megoldást a problémára, és rövid időn belül megszüntetem a hibát.

Főbb szolgáltatásaink: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, villanytűzhely bekötés garanciával, villamos hibaelhárítás.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Villanytűzhely bekötés villanyszerelés: 18.000 – 25.000 Ft
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 500 Ft-tól 5000 Ft-ig /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-19:00 - ig.

    6000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

Rugalmas, megbízható, bármikor merem ajánlani.

Zoltán
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő dupla konnektor bekötés Kecskeméten

Népszerű kérdés

Dupla konnektor bekötés: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a dupla konnektor bekötés átlagára 1800 - 3300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Kecskeméten?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 47 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: dupla konnektor bekötés.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a dupla konnektor bekötés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt specialista van, aki kész megoldani a problémát.