Sorolható konnektor bekötése Kecskeméten tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Sorolható konnektor bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Sorolható konnektor bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

12 villanyszerelő most online

Győző

Győző

Sok tapasztalatom van

Győző

Győző

Ma is elvállalom.

Lajos

Lajos

Mennyibe kerül a sorolható konnektor bekötése Kecskeméten?

1600 - 3000 Ft

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv! Több mint 10 éves munkatapasztalattal rendelkezem, kulcsrakész villanyszereléseket végzek.

Főbb szolgáltatásaink: villamos biztonsági felülvizsgálat, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Szolgáltatások és árak:

  • Elektromos tűzhely, vagy sütő beüzemelése: 15000 Ft
  • Bojler bekötése: 13000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 2000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Sorolható konnektor bekötése

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Még aznap kijött és elvégezte a munkát. Csak ajánlani tudom.

Attila
3 éve

Tisztelt megrendelők! A villanyszerelés számunkra több, mint munka! Imádjuk a munkánkat!

Főbb szolgáltatásaink: földelés, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), társasházak közületek karbantartása.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Kis méretű mennyezeti vagy fali lámpa felszerelése és bekötése: 2300 Ft/db-tól
  • Hiba feltárás és javítás : 8000 Ft /óra
  • Fi relé - 3 fázis esetén: 18.000 Ft.

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    3800 Ft

Lajos S. - Sorolható konnektor bekötése Kecskeméten - 1
Lajos S. - Sorolható konnektor bekötése Kecskeméten - 2

3 vélemény / értékelés 4.0

Nagyon jó munkát végzett gyorsan, jó áron.

Salamon
3 éve

Üdv Győző vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Villanyszerelői szakmai képesítésem után a villanyszerelés különböző területein dolgoztam. Széleskörű tapasztalatot szereztem a szekszárdi épületek építése és díszítése során, korszerű villanyszerelési munkákat végeztem, megfelelő anyagok felhasználásával. Munkám során többféle világítással kapcsolat dizájn megoldást alkalmaztam. Aztán hosszú ideig karbantartó villanyszerelőként dolgoztam ötcsillagos szállodákban vagy vidéki elit üdülőhelyeken. Tapasztalatomnak köszönhetően mindig megtalálom a legjobb megoldást a problémára, és rövid időn belül megszüntetem a hibát.

Főbb szolgáltatásaink: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, villanytűzhely bekötés garanciával, villamos hibaelhárítás.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Villanytűzhely bekötés villanyszerelés: 18.000 – 25.000 Ft
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 500 Ft-tól 5000 Ft-ig /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-19:00 - ig.

    6000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

Rugalmas, megbízható, bármikor merem ajánlani.

Zoltán
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő sorolható konnektor bekötése Kecskeméten

Népszerű kérdés

Sorolható konnektor bekötése: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a sorolható konnektor bekötése átlagára 1500 - 2900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Kecskeméten a sorolható konnektor bekötése szolgáltatáshoz már 61 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 47 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a feladattal bízható meg: sorolható konnektor bekötése vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a sorolható konnektor bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok profi szakember közül válogathatsz.