Egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Egypólusú kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Érdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten?

1100 - 2100 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kecskemét dolgozom, megyében is! Villanyszerelés, mérőórák felszerelése, vezetékek bevezetése és még sok minden mással foglalkozok!

Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, átalánydíjas villanyszerelés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Mérőszekrény 1 db - 33.000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 80.000 Ft-tól 100.000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft-tól 75000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Egypólusú kapcsoló bekötése

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, gyakorlott, szakértelemmel bíró szakember.

Viktor
2 éve

A megoldások embere vagyok. Kecskemét dolgozok, beüzemelő mérnökként. Több, mint 20 éves munkatapasztalatom van, bármilyen fajta villanyszerelői munkát elvégzek. Vállalok gyengeáramú rendszereket, okos otthonokat, de akár automatikus rendszereket is. Számomra nincs lehetetlen!

Főbb szolgáltatásaink: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, riasztó szerelés.

Villanyszerelés árak:

  • Fészekvésés doboznak 200 – 300 Ft/db
  • Mosogatógép bekötése: 6000 Ft-tól 18000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler bekötése: 7000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

időben érkezett, jó munkát végzet.

Nándor
3 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Villanyszereléssel foglalkozok. Készen állok válaszolni az ügyfeleim kérdéseire!

Főbb szolgáltatásaink: lámpa felszerelés, okos világítás megoldások, biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Szerelvények bontása /villany/ 1 db - 300 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft-tól 100000 Ft-ig /darab
  • Kamera rendszer beüzemelése telepítése: 18000 Ft-tól 27000 Ft-ig /alkalom

Háztartási gépeket nem javítunk.

    6400 Ft

László S. - Egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten - 1
László S. - Egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten - 2
László S. - Egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten - 3

3 vélemény / értékelés 5.0

Ezek után is László-t fogjuk hívni. Nem csak gyorsan reagált és azonnal nekilátott a munkának, de a megbeszélteken túl sok extra munkát is megcsinált.

Jenő
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő egypólusú kapcsoló bekötése Kecskeméten

Népszerű kérdés

Egypólusú kapcsoló bekötése: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a egypólusú kapcsoló bekötése átlagára 1200 - 2300 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok igazi véleményeket?

Kecskeméten az egypólusú kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 65 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 51 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod ha erre van szükséged: egypólusú kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Milyen esetben van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Egypólusú kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik az egypólusú kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember regisztrált már.