Falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Falon kívüli kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Ottó

Ottó

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten?

900 - 1700 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kecskemét dolgozom, megyében is! 10 éve foglalkozok villanyszerelőként, elsősorban gyengeáramú hálózatokkal és klímaberendezések telepítésével. Tűzjelzőkkel és kamerarendszerekkel is foglalkozom.

Amiket vállalok: lámpa felszerelés, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Érintésvédelmi jegyzőkönyv villanyszerelés ár: 90.000 Ft-tól
  • Mozgó konnektor fixálása: 1000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 1600 Ft-tól 3900 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Falon kívüli kapcsoló bekötése

    5400 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Minden az egyeztetettek szerint zajlott.

Emánuel
3 éve

Kecskemét dolgozom, megyében is! Eredetileg budapesti vagyok. 2014 óta élek Kecskemét. Itt házasodtam meg 2018-ban. Több hobbim is van, szeretek komplex villanyszerelési problémákat megoldani. A munkához minden szükséges eszköz rendelkezésemre áll. 2007 óta gyűjtöm szakmámban szerzett munkatapasztalatomat.

Fő profilunk: bojler, mosó-, mosogatógépek, tűzhelyek bekötése, teljesítmény növelés amperbővítés, tűzhely bekötés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villanytűzhely tápkábel kiépítése villanyszerelés: 4000 – 5000 Ft/m
  • Falikar, falilámpa felszerelése, cseréje : 3000 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 4000 Ft-tól 6500 Ft-ig /㎡

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    3500 Ft

Tibor K. - Falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten - 1
Tibor K. - Falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten - 2
Tibor K. - Falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten - 3

7 vélemény / értékelés 4.1

Gyors munkavégzés, meg vagyok elégedve.

Ignác
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Villanyszereléssel foglalkozom 2010 óta.

Amiket vállalok: elektromos hőtárolós kályhák javítása, rj45 (internet csatlakozási pont), koax szerelvények felszerelése, klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

Nívósan és megfizethető áron:

  • Kismegszakító (biztosíték) csere: 7.000 Ft/db-tól
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Mérőhely szabványosítás: 210000 Ft-tól 320000 Ft-ig /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.1

Ajánlom mindenkinek. Tisztán, gyorsan dolgozott, korrekt áron.

László
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő falon kívüli kapcsoló bekötése Kecskeméten

Falon kívüli kapcsoló bekötése: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a falon kívüli kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 1800 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Kecskeméten?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 46 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: falon kívüli kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a falon kívüli kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.