Fali lámpa bekötése Kecskemét szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Fali lámpa bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Fali lámpa bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

16 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Ma is elvállalom.

Gabor

Gabor

Sandor

Sandor

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a fali lámpa bekötése Kecskeméten?

1900 - 3600 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Két év munkatapasztalatom van

Főbb szolgáltatásaink: lámpa felszerelés, lakás vezeték csere budapest tatabánya, lakás villanyszerelés (új, felújított).

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Fali kapcsolók elhelyezése 800 – 1500 Ft/db
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 13400 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab

Üdv, Zoltán

  • Fali lámpa bekötése

    7400 Ft

Zoltán K. - Fali lámpa bekötése Kecskeméten - 1
Zoltán K. - Fali lámpa bekötése Kecskeméten - 2

7 vélemény / értékelés 4.9

Tökéletesen rendben volt minden.

Zsolt
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Bármely nehézségi szintű munkavégzés iránt érdeklődöm, mivel a munkámhoz maximális igényességgel és felelősségtudattal állok hozzá, hogy magamról mindig csak pozitív benyomást hagyjak. MINDEN ÜGYFÉLHEZ EGYEDI MEGKÖZELÍTÉSSEL FORDULOK.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: biztosítékcsere, világítás tervezése, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villanyóra áthelyezés 1 fázis esetén: 105.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 2500 Ft
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 3750 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.2

Mindent egybe vetve hibátlan munka volt. Minden ponton tartotta magát az ígértekhez.

Árpád
3 éve
Villanyszerelő vagyok: Mérők felszerelésétől, mosó- és mosogatógép bekötésén át, kábel bevezetéséig mindent vállalok.

Villanyszerelési munkáim: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, tápkábel kiépítése, tetőtartó csere..

  • Falon kívüli izzólámpás lámpák elhelyezése villanyszerelés: 2000 – 3000 Ft/db
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft /darab
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálat: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig /alkalom

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 21% kedvezményben részesülnek!

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Segített megtalálni a megfelelő, ráérő szakembert.

Farkas
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fali lámpa bekötése Kecskeméten

Népszerű kérdés

Fali lámpa bekötése: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a fali lámpa bekötése átlagára 1900 - 3600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 40 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: fali lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Milyen feladathoz van szükséged rá: villanyszerelő?

Ha profi villanyszerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A fali lámpa bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Mivel tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például fali lámpa bekötése vagy bármelyik hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 39-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!