Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Kecskemét területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Kecskeméten a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

12 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszállás.

Zoltan

Zoltan

Érdekel.

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fürdőszoba szekrény világítás bekötése Kecskeméten?

2700 - 5100 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Kecskeméten!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kecskemét dolgozom, megyében is! Villanyszerelés, mérőórák felszerelése, vezetékek bevezetése és még sok minden mással foglalkozok!

Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, átalánydíjas villanyszerelés, lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Mérőszekrény 1 db - 33.000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 80.000 Ft-tól 100.000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft-tól 75000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Fürdőszoba szekrény világítás bekötése

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, gyakorlott, szakértelemmel bíró szakember.

Viktor
2 éve

Üdvözlöm a profilomon. Két év munkatapasztalatom van

Főbb szolgáltatásaink: lámpa felszerelés, lakás vezeték csere budapest tatabánya, lakás villanyszerelés (új, felújított).

  • Fali kapcsolók elhelyezése 800 – 1500 Ft/db
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 13400 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab

Üdv, Zoltán

    7400 Ft

Zoltán K. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Kecskeméten - 1
Zoltán K. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Kecskeméten - 2

7 vélemény / értékelés 4.9

Tökéletesen rendben volt minden.

Zsolt
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Bármely nehézségi szintű munkavégzés iránt érdeklődöm, mivel a munkámhoz maximális igényességgel és felelősségtudattal állok hozzá, hogy magamról mindig csak pozitív benyomást hagyjak. MINDEN ÜGYFÉLHEZ EGYEDI MEGKÖZELÍTÉSSEL FORDULOK.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: biztosítékcsere, világítás tervezése, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villanyóra áthelyezés 1 fázis esetén: 105.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 2500 Ft
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 3750 Ft-ig /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.2

Mindent egybe vetve hibátlan munka volt. Minden ponton tartotta magát az ígértekhez.

Árpád
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fürdőszoba szekrény világítás bekötése Kecskeméten

Fürdőszoba szekrény világítás bekötése: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a fürdőszoba szekrény világítás bekötése átlagára 2300 - 4400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható véleményeket?

Kecskeméten a fürdőszoba szekrény világítás bekötése szolgáltatáshoz már 47 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Kecskeméten?

Most 35 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: fürdőszoba szekrény világítás bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a fürdőszoba szekrény világítás bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon nagyon sok szakember közül válogathatsz.