Teljes körű mennyezet glettelés Kecskeméten. Az Ön igényeire szabva!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 74 szobafestő közül, 900-1700 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a mennyezet glettelés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Kecskeméten környékén elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

11 szobafestő most online

Rudolf

Rudolf

Ma is elvallalom.

Ernő

Ernő

A környeken vagyok.

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a mennyezet glettelés Kecskeméten?

900 - 1700 Ft/nm

A legjobb szobafestők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Vállalok szobafestést elérhető áron. Csak fűrészporos tapétázást vállalok.Csak Magyarországon vállalok munkát. 2022 Augusztustól tudok vállalni előbb sajna nem.Láthatatlanban nem tudok árajánlatot adni. Hétvégén nem vállalok munkát. Kérem csak azok jelentkezzenek akiknek felmérhetem és nem egyből kell csinálni a munkát. KÖSZÖNÖM. A szobafestőnek kétszer örülnek, amikor megjön és amikor elmegy. A köztes időt igyekszünk, jó kedvel és barátias kapcsolatban eltölteni. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ereszdeszka festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Gyerekszoba falfestés, pince festés, linóleum felszedés

  • Mennyezet glettelés

    4800 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Hello, nem volt túl nagy munka, falvésés, ajtó berakás, kb 8 óra alatt kész lett. Lászlót tisztességes, megbízható szakinak ismertem meg, csak ajánlani tudom. Üdv: Gábor

Lakásfelújítás, generálkivitelezés, víz - és fűtés szerelés, a hét minden napján még ünnepnapokon is éjjel-nappal. Gyors,precíz munkavégzés megbízható emberekkel. Keressen bizalommal, számomra az Ön elégedettsége a cél. Amiket vállalok: Festés előtti falmosás, Gépi glettelés és Gépi festés, Tisztasági festés, laminált parkettázás, ajtó és ablak beépítés

    2800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Kiváló szakember, minden téren kifogástalan munkát végzett. Jászberényben a családi házunkat újíttattuk fel vele. Volt rajta mit csinálni, de megoldott minden problémát! Esztétikai tanácsaival sokkal szebbé varázsolta otthonunkat mint azt mi előzőleg elképzeltük. Csak ajánlani tudom!!! Vannak még becsületes és jó szakemberek :)

Budapest vonzáskörzetében vállalok munkát a festés mázolás tapétázás stukkó rozetta és egyedi díszítő elemek beépítése. 20 éves tapasztalattal és szimpatikus szakemberekkel állunk a kedves megrendelőink szolgálatára. Munkánkat kiváló minőségben végezzük bútor mozgatással fóliatakarás garanciával. Üdvözlettel : Szalai Zsolt Főbb szolgáltatásaink: Festés falra, Szobafestő Budapest, környéke, Csempe festés, szobafestés, nappali burkolás

    3000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Kálmán és csapata pontos és korrekt, rugalmas szakkemberek .Nagyon elégedettek vagyunk. A válalt munkát a megállapodott költségeken belül, kiváló és szép tiszta munkát végeztek el. További munkák esetén is őket fogom keresni. Csak ajánlani tudom Kálmánt és csapatát.

Gépi vakolás pontos határidőre, rejtett költségek nélkül. Keress minket bizalommal! Munkatársaink mind magasan képzett, szakmájukat mélyen ismerő szakemberek. Megbízhatóság. Pontosság. Gyorsaság. Szakértelem. Anyagpazarlás nélkül. Főbb szolgáltatásaink: Ház vakolás; Gipszkarton glettelés, Vakolás Építőipari, lakás festés

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, kommunikatív, barátságos, megértő és jó szakember Kálmán és csapata. Nálunk egy komplett konyhát újítottak fel (bútor nélkül). Rugalmasan álltak a menet közbeni változtatásokhoz is, én csak ajánlani tudom őket! Maximálisan tartották a munka elején írt szerződésben foglaltakat, ezért (is) ha úgy adódik, később nála fogom kezdeni a mesterember keresését! :-)

Ingatlanok teljeskörű felújításával foglalkozunk. Gipszkartonszerelés / álmennyezet, válaszfal, előtét fal, disegn kartonozás, stb. / Festés, glettelés, külső homlokzati szigetelés. Kőműves munkák / betonozás, vakolás, falazás, kerítések, lépcsők készítése, térkövezés, burkolás/. Számlaképes vállalkozó vagyok. Hívjon bizalommal! Szolgáltatásaink: Ereszdeszka festés, mázolás, Ajtó festés, papír aljzat készítés, födém készítés

    3600 Ft

Nagyon jól szervezetten, tisztán, rendben dolgoznak.

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Fő profilunk: Kerítés vakolás; Glettelés előtti mélyalapozás, Vakolás Építőipari, fal glettélés

    3500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Bús Kálmán egy nagyszerű és megbizható szakember. odafigyelt az igényeinkre tervezéskor, figyelembe véve az anyagi keretünket és remek ötletekkel látott el minket a kivitelezés során amit nagyon szépen köszönjük. Nagyon elégedettek vagyunk, csak ajánlani tudom.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő mennyezet glettelés közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Mennyezet glettelés: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a mennyezet glettelés átlagos díja 2000 - 3800 Ft/fm. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan választhatunk Kecskeméten?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Kecskeméten?

Most 42 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MENNYEZET GLETTELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: mennyezet glettelés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy jó szobafestő a mennyezet glettelés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben lehet szükséged rá: szobafestő?

Ha egy megbízható szobafestő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A mennyezet glettelés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.