Mennyezeti repedések eltüntetése Kecskeméten tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 64 szobafestő közül! Korrekt mennyezeti repedések eltüntetése árak — 800-1500 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Kecskeméten környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 szobafestő most online

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

David

David

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a mennyezeti repedések eltüntetése Kecskeméten?

800 - 1500 Ft/nm

A legjobb szobafestők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Erősítőhálók, sarokvédés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vályogfal vakolás; Kültéri glettelés; Gépi vakolás profi minőségben. konyha festés

  • Mennyezeti repedések eltüntetése

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, kedves, gyors, korrekt szakember. Mindenkinek bátran ajánlom!! Szép munkát végzett!!Máskor is Őt fogjuk hívni!Köszönjük szépen!

Közel 30 éves tapasztalattal rendelkező szakmai háttér, tanácsadással. Legyen szó csak festésről, burkolásról vagy fürdőszoba felújításról keressen bizalommal. Feladatok amiket vállalok: Konyhaszekrény festés, Festés és mázolás, Lépcső festés, javítás, mészkő

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Megbizhattalan

A lakosság szolgálatában otthona biztonságáért Főbb szolgáltatásaink: Radiátorcső festés, Szobafestés Korrekt Áron, Lépcső festés, fűrészporos tapétázás, csempe bontás

    5400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

A felmérés során megállapított munkát úgy vállalta el, hogy azt meg is tudja csinálni, ami ritka. A megbeszélt időben kezdődött a munka és nagyon jó minőségben, valamint határidőre elkészültek. Felhívta a figyelmet olyan problémára is, ami hosszú távon gond lehet, amit más szakember, aki itt járt nem! Alapos és korrekt! Nem hagytak itt koszt maguk után, pedig egy vakolás után várta is az ember lánya. Ajánlani tudom, és fogom is! Köszönöm!

Festés, mázolás, tisztasági festés, tapétázás kedvező árakon, rövid határidővel. Magas szakmai színvonal ügyfélbarát árakon, több éves tapasztalattal! Szobafestés kedvező áron. Amiket vállalok: Radiátorcső festés, Ingyenes és gyors felmérés, Gázcsövek festés, tisztasági mázolás, gipszkarton álmennyezet építése

    2800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors volt, lényegre törő, rugalmas, alkuképes, kommunikatív, gyakorlatias, közvetlen, vállalt határidőt tart. Kiváló kapcsolatokkal rendelkezik, mindenre tud megoldást.

Festés, mázolás, tapétázás az év végéig kedvező árakon! Gyors, preciz, szakmai kivitelezés. Festés, mázolás, tisztasági festés, tapétázás kedvező árakon, rövid határidővel. Szobafestés kedvező áron. Szolgáltatások: Szobafestés, Tapétázás, Díszítőfestés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Geometrikus falfestés, Akciók, Ingyenes felmérés, Kerítés festés, tapétázás, laminált parketta

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon korrekt ember, nyitott a kívánságokra, ismeri a modern technikákat is. Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Több, mint 20 év tapasztalattal országosan, rövid határidővel vállalunk megbízásokat. Vakolat hálózása. Oldalfal vakolása. Gipsz vakolat készítés. Mennyezet vakolása. Fő profilunk: Felület feldurvítása PEKKELÉS (betonfelület); Gipszkarton glettelés, gyors, tiszta, pontos munka, ablak gittelés

    5300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

mivel nem jelent meg, nem is tudtam meg milyen lett volna

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő mennyezeti repedések eltüntetése közben Kecskeméten

Mennyezeti repedések eltüntetése: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a mennyezeti repedések eltüntetése átlagos ára 4000 - 7500 Ft/nm. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Kecskeméten?

Most 38 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MENNYEZETI REPEDÉSEK ELTÜNTETÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: mennyezeti repedések eltüntetése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy szobafestő?

Egy megbízható szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha szobafestőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!