Pvc padló lerakása Kecskeméten gyorsan és hatékonyan!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 59 parkettázó közül, 1700-3200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a pvc padló lerakása! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Kecskeméten környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

9 parkettázó most online

Marton

Marton

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

A környeken vagyok.

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a pvc padló lerakása Kecskeméten?

1700 - 3200 Ft/nm

A legjobb parkettázók Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Parketta csiszolás 5,500-Ft-tól, komplett parketta felújítás akció. Rengeteg referencia. Megfizethető árak. 20 éves tapasztalat. Professzionális munka. Szolgáltatások: Parketta lerakás, javítás, Parketta felújítás bontás, Parketta bontás. Szolgáltatásaink: laminált padló; gumi padló; műanyag parketta. Parketta csiszolás azonnal

  • Pvc padló lerakása

    1900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Minden munkájuk precízen kivitelezett, igényes és szemet gyönyörködtető. Kreativitásukból adódóan un. "kunsztos" megoldások sem okoznak nekik nehézséget.

Találd ki, csináld meg, rendezd be. Válogass közel 34.000 termék közül a JOY napok alatt! Válogass közel 34.000 termék közül a JOY napok alatt! Országos házhoz szállítás. Ajándékutalvány. Termékfoglalás. Heti akciók. Szezonális termékek. Kutyabarát áruház. Feladatok amiket vállalok: laminált padló falra; laminált padló ragasztó; laminált parketta falra. Az ország teljes területén

    2700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Segítőkész csapat, remek és gyors kommunikáció

Szép napot, több mind 11 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9000 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2600 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2200 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1500 Ft /㎡

    3200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Irtam neki aztàn meg el sem jött megnézni vagy legalàbb bocs nem vàllalom ez van...Nem korrekt az biztos.

Az ideális padló mindenkinek jár. Vinyl-, fa- vagy laminált padló a Quick-Steptől. Kiváló minőségű vinyl-, fa- és laminált padlók. Amiket vállalok: padló csempe; kőmintás vinyl padló; parketta hézagkitöltő. Laminált padló lerakása olcsón

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

A cég marketingje kiemelkedően jó, a teljesítés és a minőség azonban kritikán aluli. Ha még nem dolgozott velük, ne dőljön be a marketing szövegnek és képeknek, mert a valóság csalódás lesz. Egyetlen kritérium alapján adnék ötöst a cégnek és a vezetőjének: ígérgetésből. Abból jeles. Kiegészítés: Rendeltem tőlük, dolgoztam velük, hiába állítják, hogy nem. A FB oldalukra feltett képek java része Pinterestről mentett, szép-szép, csak éppen azokat nem ők csinálták. Elég csak végignézni az értékelők neveit, hogy kiderüljön, a dolgozók és a rokonok is szorgalmasan nyomkodják az 5 csillagot, gondolom enélkül siralmas lenne az értékelés.

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzatkiegyenlítés: 1600 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 11900 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6200 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 3000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2300 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5600 Ft /㎡

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

De tisztelt marketinges, dolgoztak nekem. A marketingjük 5*-os, de a kivitelezés csak 1*-ot ért.

Szép napot, több mind 10 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5800 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2800 Ft /㎡

    2900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Gyönyörű, minőségi bútorok és megbízható szolgáltatás. Csak kellemes meglepetések értek, mind a kommunikációt, mind a határidőt és a bútorokat illetően!

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó pvc padló lerakása közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Pvc padló lerakása: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a pvc padló lerakása átlagos ára 21200 - 39800 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós véleményeket?

Kecskeméten a pvc padló lerakása szolgáltatáshoz már 55 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Kecskeméten?

Jelenleg 42 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PVC PADLÓ LERAKÁSA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált parkettázót keresned amennyiben a következőre van szükséged: pvc padló lerakása.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó parkettázó?

A jó parkettázó részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: pvc padló lerakása?

A pvc padló lerakása és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy parkettázót bátran megbízhatsz vele.