Használt erősítő javítás szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 18 erősítő szerelő közül! Korrekt használt erősítő javítás árak — 4700-8900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Kecskeméten közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 erősítő szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a használt erősítő javítás Kecskeméten?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

  • Használt erősítő javítás

    3400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Ez nagyszerű! Azonnal világos, hogy az ember profi a szakmájában!

Rádiók, magnók, lemezjátszók, CD lejátszók, erősítők, aktív hangfalak, Music-centerek és Hi-Fi tornyok javítását a szervizünkben vállaljuk. Kisebb munkákat is vállalunk, mint pl.: jack dugók cseréje, leszakadt vezetékek visszaforrasztása, stb. Ne dobja ki, a meghibásodott készülékét! Kérjen árajánlatot, mert legtöbbször megéri a javítás! Sokat spórolhat, ha olcsón megjavítjuk Önnek, mert nem kell újat vennie.

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon gyorsan elkészült a munka, hála a szakembernek! Határozottan ajánlom az együttműködést és magam is jelentkezem.

Videoton hangfalak közül kizárólag az Altus sorozat, Sonata és Preludium típusokat tudjuk fogadni javításra, tuningra. Ezért a retro Videoton hangfalakat és a DC 2050, 2550, 3050 hangfalakat további döntésig nem javítunk. Orion hangsugárzókat kizárólag tuningra fogadunk. PA hangsugárzókat, hangszórókat sem tudunk további döntésig javítani. Megértésüket köszönjük.

    4200 Ft

Minden tökéletesen sikerült! Gyorsan és hatékonyan! Újra rendelni fogok! Köszönjük szépen!

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő használt erősítő javítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Használt erősítő javítás: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a használt erősítő javítás átlagos díja 5000 - 9500 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Erősítő Szerelők - hogyan válasszunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok erősítő szerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 12 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HASZNÁLT ERŐSÍTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk erősítő szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált erősítő szerelőt hívnod ha erre van szükséged: használt erősítő javítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi erősítő szerelő segítségét?

Egy profi erősítő szerelő a használt erősítő javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben van szükséged rá: erősítő szerelő?

Ha profi erősítő szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A használt erősítő javítás és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.