Telefon javítás szolgáltatásra van szükséged Kecskeméten és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 17 telefon szerelő közül! Korrekt telefon javítás árak: 5400-10100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Kecskeméten környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 telefon szerelő most online

Istvan

Istvan

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon javítás Kecskeméten?

5400 - 10100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

A megoldások embere vagyok. Telefon Szervíz. Spóroljon időt, találja meg itt, amit keres. A teljes áttekintés. Hírek, tények és egyebek. Non-stop információ. Milliók bíznak benne. 100+ millió látogató.

Munkáim:, xiaomi akkumulátor csere, Telefon takarítás, törött kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere, iphone x akkumulátor csere

  • Telefon javítás

    3400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kiváló mesterember, aki nagyon jól ismeri a szakmáját. Mindent gyorsan és jól csinált.

Üdvözlöm a profilomon. Gyári és nem gyári alkatrészek ismert, megbízható gyártóktól. Hívjon ma. Oldalunkon folyamatosan bővülő választák várja a vásárlókat.

Fő profilunk:, asztali telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, betört telefon kijelző javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon hangszóró javítás

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Mint mindig, minden kiváló - azonnal, kiváló minőségben, nagyon ajánlom ezt az előadót!

István vagyok. Honor telefon szerviz. A telefonod szinte mindent tud és mindenben segít. Amíg működik. Szervizeinkben azért dolgozunk, ez minél tovább így legyen, és neked csak magaddal kelljen foglalkoznod. A Honor okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Amikor tehát ezen hibajelek valamelyikét javítjuk Honor készülékedben, a mindennapi boldoguláshoz használt egyensúlyérzékedet is visszaadjuk.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon pixelhiba javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon bekapcsoló gomb javítás, kijelző javítás, telefon üveg karc javítás

    6300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

A javítás bonyolultabb volt a vártnál, de mindent elvégeztek, az árnyalatokat elmagyarázták, a javítás költsége kielégítő volt.

Joanna
2 éve

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon javítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Telefon javítás: mennyi a munkadíj Kecskeméten?

Kecskeméten a telefon javítás átlagos díja 6800 - 12800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi véleményeket?

Kecskeméten a dacia szerviz szolgáltatáshoz már 26 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Kecskeméten?

Jelenleg 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést DACIA SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: dacia szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!