Xiaomi kijelző javítás: erre van szükséged Kecskeméten és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 11 telefon szerelő közül! Korrekt xiaomi kijelző javítás árak: 5400-10200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Kecskeméten! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Kecskeméten környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 telefon szerelő most online

Janos

Janos

Еrdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Rolland

Rolland

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a xiaomi kijelző javítás Kecskeméten?

5400 - 10200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Kecskemét dolgozom, megyében is! Samsung Galaxy szerviz, Samsung Galaxy javítás, kijelző, lcd és érintő csere, javítás. Akkumulátor csere-akku csere-Üveg plexi csere. Huawei szerviz, Huawei javítás, Huawei kijelző javítás, csere. iPhone szerviz, iPhone javítás, iPhone kijelző, lcd és érintő csere, javítás. Sony Xperia szerviz, Sony Xperia javítás, kijelző, lcd és érintő csere, javítás. Töltő csatlakozó, micro usb, micro usb-c, dokk csatlakozó csere, javítás. 17 év Tapasztalat, Gyors Gsm Szerviz Szolgáltatás, Minőségi Alkatrészek.

Fő profilunk:, asztali telefon javítás, törött kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, telefon hangszóró javítás, telefon alaplap javítás

  • Xiaomi kijelző javítás

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyon jó! Kicseréltük az akkumulátort, mindent diagnosztizáltunk. Bónuszként megnéztem az otthoni számítógépemet. Ajánlom!

Üdvözlöm! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 97,1%-a teljes mértékben elégedett volt ügyfélszolgálatunkkal.

Főbb szolgáltatásaink:, beázott iphone javítás, asztali telefon javítás, iphone 6 akkumulátor csere, iphone 5s akkumulátor csere, telefon mikrofon javítás

    3800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon gyors, kiváló minőségű!!!! Ajánlom!!!! Köszönöm szépen)

Kecskemét dolgozom, megyében is! Alkatrészek beszerzésével külön kollégánk foglalkozik, emiatt kiemelt figyelemmel és rekordgyorsasággal be tudunk szerezni bármilyen egyedi igényt.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon hangszóró tisztítás, kijelző javítás, beázott iphone javítás, telefon kijelző csere, telefon törött kijelző javítás

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Folyamatosan igénybe veszem a szolgáltatásait. A pontosság és a munka minősége nem ad esélyt arra, hogy más előadó után nézzek!!! Ajánlanám!!!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő xiaomi kijelző javítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Xiaomi kijelző javítás: milyen árak vannak Kecskeméten?

Kecskeméten a xiaomi kijelző javítás átlagára 4700 - 8900 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján választhatunk Kecskeméten?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 11 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TESLA SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: tesla szerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

A jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: xiaomi kijelző javítás?

A tesla szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.