Alap betonozás Miskolcon gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb betonozókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 87 betonozó közül, 1500-2900 Ft/alkalom áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a alap betonozás! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Miskolcon környezetében található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

13 betonozó most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül az alap betonozás Miskolcon?

1500 - 2900 Ft/alkalom

A legjobb betonozók Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Hangszigetelő szivacsok forgalmazása, méretre szabása. Feladatok amiket vállalok: Kocsibeálló Építés, Tetőfelújítás garanciával, 13 év garancia, verhetetlen ár, Válaszfalak Bontása, Kérjen Ajánlatot Kivitelezésre

  • Alap betonozás

    3400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Pontosak és szakszerűek voltak. Előzetes felmérés után kaptam ajánlatot, így nem a levegőbe beszéltek. Mindent az egyeztetés szerint, flottul intéztek. Ajánlom őket.

Házépítés garantáltan 1 héten belüli árajánlattal, akár 6 héten belüli kezdéssel. Nagy értékű lakóingatlanok generálkivitelezése a fővárosban és agglomerációjában. Szolgáltatásaink: Hőszigetelés, Padlószigetelés, pinceszigetelés professzionálisan, Akár 10 hónap alatt elkészül, Betonvágás, Hőszigetelés, Vízszigetelés

    6700 Ft

gyors, segítőkész csapat

Kedves Megrendelő ! Az építőiparban dolgozom már több mint 20 éve, munkáimat kimagasló minőségben végzem., rendelkezem megfelelő szakember gárdával minden munkaterülethez. Magánházak, üzlethelyiségek, irodák, éttermek , villák, magán orvosi rendelők... belső és külső felújítását vállalom. Referencia: Bp. - Japanika Étterem , Shopmark bevásárlóközpont belső oszlopok és homlokzat, Tetra-Pak irodahelyiségek festése, gipszkarton szerelése és emellett számos családi ház, irodaépület, lakás teljes felújítását készítettem már el. Munkáimat első osztályú minőségben és garanciával vállalom. Ami szóba jöhet, az egyedi felkérésektől az egyszerűbb megoldások kivitelezéséig. Elégedettsége fontos számomra, a továbbajánlásokból kiindúlva is. Ajánlatadás előtt ingyenes felmérést végzek. Hívjon bizalommal! Többen kérdezték miért nincs megbízás, vélemény, ajánlás az oldalamon, azért mert eddig nem éreztem szükségét a hirdetésnek, nem az oldalról vállaltam munkát. Szolgáltatásaink: Profi kutyaház megoldások, Építőipari állvány, 31+ év szakmai tapasztalat, Estrichbeton, esztrichbeton, PERI UP Easy Állványrendszer

    7000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon kedves ügyes csapat. Nem először voltam náluk de továbbra is ide fogom vinni az autóm. Gratulálok.

Lakásfelújítás A-tól Z-ig Komplett lakásfelújítás és generálkivitelezés a fő tevékenységünk. Segítünk a teljes lakásfelújítás kivitelezésében, családi házak felújításában. Tapasztalt és megbízható szakemberekkel dolgozunk, és ügyelünk a kiváló minőségű munkavégzésre. Lakásfelújítás Térkövezés Mûfû fektetés Aszfaltozás Betonozás Homlogzat szigetelés Festõ munkálatok Hideg, meleg burkolás Kerítés építés Kert építés Stb stb . számla vagy anélkül is. Országosan Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Több évtizedes tapasztalattal, Utólagos Belső Hangszigetelés, Árajánlat 7 nap alatt, Szakszerű betonozás, Mesés Családi Házak Építése

    10400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon rendesek voltak, minden rendben volt.

Könnyűszerkezetes SIP házak, épületek minden költségvetéshez. Gazdag műszaki tartalom. Szerkezet és kulcsrakész SIP házak generálkivitelezése 25 év szakmi tapasztalattal. Szolgáltatások: SIP technológia, 3D típusházak, Árajánlat 2021. Feladatok amiket vállalok: Generálkivitelezés felső fokon, Ház külső szigetelése, Építkezés kezdése 4 hét alatt, Repedezett fal, Építsd fel álmaid kerti házát

    8700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Röviden: korrektek, profik . A megbeszéltek szerint történt minden. Maximálisan elégedettek voltunk a nálunk elvégzett tapétázással.

Különbség a jó és profi megoldás között. Családi házak, teljes körű felújítása. Ingyenes helyszíni felmérésünk pontosan abban segít, hogy elkerüld a szokásos problémákat. Aktuális trendek szerint. Előre garantált árak. Ingyen helyszíni felmérés. Feladatok amiket vállalok: Télikertek most 50% akcióban, Raktár Építés, Több, mint 22 éves Tapasztalat, Modern beltéri lépcső, Modern készházak

    7800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

László, nem szép dolog csúsztatni, mégkevésbé szép meghazudtolni a másikat. Én korrektül elmondtam, mi történt. Leírtam, hogy pozitív vélemények alapján kértem ajánlatot (a lányomnál végzett munka is ezek közé tartozott). Elmondtam, hogy az ajánlatot megkaptam, elfogadtam, ezután került sor az időpont megbeszélésére. Valóban nem ígért pontos dátumot, de én nem is állítottam ilyet. Azt mondta, hogy majd biztosan lesz pár nap, amikor esik az eső és nem tudnak külső munkán dolgozni, ekkor jönnének hozzám. Ezt szintén elfogadtam. Azt is mondta, hogy június végéig azért valószínűleg bele fog férni. Június végégig többször is esett az eső, de mégsem jött egyik alkalommal sem. Július elején ezért hívtam fel, jelezvén, hogy július első két hetében nem leszünk otthon, mert nyaralunk, ez az időszak tehát nem lesz alkalmas (ez talán nem akkora probléma, nem akkora "variálás", tekintve, hogy először június végéről volt szó). Ekkor előbb azt mondta, hogy inkább keressek mást, mert sok a dolguk, majd mégis megígérte, hogy július második felében biztosan megcsinálja a munkát. Ismétlem, elhangzott, hogy július második felében biztosan megcsinálja a munkát. Nem nyomtam pisztolyt a fejéhez, nem zaklattam, magától ígérte meg. Aztán eltűnt, onnan kezdve semmire nem regált, sem telefonra, sem emailre, sem sms-re. Ez nyilván nem azért volt, mert én július első felében nyaraltam, ez súlyos csúsztatás. Ahogyan több más állítás is csúsztatás, mégpedig vaskos. 1. Nem mondtam olyat, hogy ha esik az eső, akkor ne jöjjenek. Elfogadtam, hogy akkor tudnak jönni, amikor esős idő miatt nem tudnak dolgozni más külső munkákon. Csupán annyit mondtam, hogy nem szeretném elhúzni a dolot őszre, mert a hideg, esős időben egy külső tároló fala már nem szárad rendesen. 2. Ami 3 hét lett volna és állványozni kellett volna hozzá, az egy teljesen más munka volt. Arról azért beszéltem, mert megkérdezte, hogy milyen egyéb munka lenne még esetleg. De jeleztem, hogy ez nem sürgős, ráér később is, akár jövőre is. Azaz ennek az egésznek az elvállalt tároló rendebehozatalhoz semmi köze nem volt, csúsztatás idekeverni. 3. Sosem kértem, hogy más szerződéses munkát dobjon el. Csupán annyit kértem az elfogadott ajánlatot követően (!) hogy férjen bele a nyár folyamán. Ez talán csak nem akkora probléma? Összefoglalva a dolgot, nyilvánvalóan annyi történt, hogy eredetileg arra gondolt, jó lesz az én megrendelésem tartaléknak, arra az esetre, amikor majd nem tudnak dolgozni másutt, az időjárás miatt. Aztán úgy alakult, hogy tudtak dolgozni, illetve még rossz időben is muszáj volt dolgozni, a határidők miatt. Innentől az én megrendelésem már nem volt fontos, nem fért bele, ezt viszont nem úgy intézte el, hogy megmondta korrektül, hanem úgy, hogy tett egy határozott, konkrét ígéretet, majd nem tartotta be, megtetézve azzal, hogy nem jelentkezett, nem válaszolt a hívásaimra, sms-eimre, email-jeimre. Azt követően sem, amikor megírtam, hogy ha semmire nem válaszol, és a munkát sem csinálja meg, amit elvállalt, kénytelen leszek negatív visszajelzést adni itt a Qjob. Miután pedig mindezt bátorkodtam tényleg leírni, a válaszában itt megpróbálja kimagyarázni a dolgot és meghazudtolni engem. Nem szép dolog ez. Remélem, aki elolvassa itt mindezt, egyetért velem ebben.

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó alap betonozás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Alap betonozás: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon az alap betonozás átlagára 1400 - 2700 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi véleményeket?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek betonozót Miskolcon?

Ebben a pillanatban 61 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ALAP BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatunk betonozót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható betonozót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: alap betonozás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi betonozó segítségét?

Egy megbízható betonozó az alap betonozás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: alap betonozás?

Az Alap betonozás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy betonozót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.