Teljes körű házépítés Miskolcon. Az Ön igényeire szabva!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 95 építő közül, 5400-10100 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a házépítés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Miskolcon környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

14 építő most online

Laszló

Laszló

erdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a házépítés Miskolcon?

5400 - 10100 Ft/m

A legjobb építők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Kedves érdeklődő. Víz szerelési és gáz szerelési munkákat jelen pillanatban, csak teljes generál lakás felújítással egybe kötve tudunk vállalni. Köszönöm Bód Zsolt vagyok épületburkoló. 33 éves vagyok és 19 éves korom óta foglalkozok burkolatokkal. Pályafutásom alatt több közismert személynek elkészítettem álmai fürdőszobáját, illetve otthonát. Az utóbbi 3 évben komplett generál lakás-, illetve házak felújításával is foglalkozom. Remek szakemberekkel dolgozom együtt, kiknek több éves szakmai tapasztalata van, így egy csapatban tudunk összedolgozni. Válasszon minket bizalommal! Helyszíni felméréseink, illetve árajánlataink díjmentesek mindenféle szakirányba. Az elvégzett munkáink után 2 év garanciát vállalunk. Gyors építésű garázs, Kerítés telepítése, Több, mint 19 éves Tapasztalat, Betonvágás-fúrás-bontás, Olcsón és gyorsan

  • Házépítés

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Megfizethető árak. Bő árú készletek. Udvarias kiszolgálás

Klasszikus középen billenő, felső harmadban nyíló vagy felnyíló tetőtéri ablakok. Találja meg az otthonának és igényeinek megfelelő, prémium megoldást! Innovatív megoldások. Fő profilunk: Külső Szigetelés, Profi Betonozók, Több, mint 30 éves Tapasztalat, Hangszigetelt Padló, Hitelesített szakemberek

  • Házépítés

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható, pontos, hozzáértő szakember! A megbeszélt időben hozzáfogott, és jól megcsinálta. Mindenkinek merem ajánlani!

Kérjen ajánlatot álmai otthonának megvalósítására most! 298 000 Ft bruttó m2 ártól. Kövesse nyomon a kivitelezés minden mozzanatát Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ipari alpinista csapat, Utólagos hőszigetelés, 38+ év szakmai tapasztalat, Magas minőség, Határidőre dolgozunk

  • Házépítés

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Jól dolgozik csak egy kicsit drága. Kedvesek.

Komoly, tisztességes, korrekt, nagy tapasztalattal rendelkező építőipari brigád vagyunk. 2019-re rendelkezünk még szabad kapacitással. Kérjenek tőlünk is árajánlatot. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Házépítés, Baumit Homlokzati hőszigetelés árak, Hőszigetelő rendszer Garázs Alap Betonozás, Akár 6 hónap alatt elkészül, Lakásfelújítás, házfelújítás, Homlokzat Szigetelést, Vakolás

  • Házépítés

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Korrekt!

Kőműves munkák, burkolás, festés glettelès(mázolás,tapetázás), kert munkálatok. Át alakítás szakszerűen,megtervezéssel is! Bizonyítvánnyal rendelkező kollégáim állnak rendelkezésre. Keressen bizalommal. Szolgáltatásaink: Garázs alap készítés, Gyors kivitelezés, fix árak, 14 év garancia, verhetetlen ár, Erkély Szigetelés, területén üvegcserét vállalunk

  • Házépítés

    11300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Pontosan érkezett, gyorsan es határozottan dolgozott, segített megtalálni a további problémákat.

Lakásfelújítás munkájára igényes, megbízható, referenciákkal rendelkező csapattal. Elavult, kopott vagy megunta otthonát? Mi felújítjuk. Jelentkezzen ingyenes felmérésre! Fő profilunk: Szerkezetkész és kulcsrakész, A kültéri szauna építés menete, 10 éves garanciával, Süllyedő házak javítása, Hőszigetelés, Vízszigetelés

  • Házépítés

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Jó volt gyors megbízható és nem méreg drága.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő házépítés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Házépítés: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a házépítés átlagos ára 3500 - 6600 Ft/m. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható véleményeket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Miskolcon?

Jelenleg 66 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HÁZÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk építőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált építőt hívnod amennyiben erre van szükséged: házépítés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy építő?

Egy megbízható építő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: házépítés?

A házépítés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy építőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.